1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Yardım

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve mustafa berat tarafından 19 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. mustafa berat İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    • İzinsiz/İstenmeyen Birden Çok İleti
    merhaba bilgili arkadaşlara bazı sorularım olacak(sabır rica ederim :)
    makine mühendisiyim...ismim MUSTAFA ...
    benim c sınıfı belgem var şimdi...

1)en fazla kaç işyerine bakabilirim ...sınırı nasıl belirleniyor...

2)ilaç depolayıp satan bir işyeri c sınıfı mıdır...

3)işyerlerine uzman ve hekim çalıştırma zorunluluğu hangi tarihte başlıyor...

4)osgb denilen şeyin üyesi olmadan da kişisel olarak çalışabilir miyiz...her işyerinin illa hekim bulması zorunlu mudur...

5)şimdi bizde a,b,c sınıfı gibi sınırlar var da hekimin sadece bir sınav kazanmakla bütün sınıflara bakma yetkisi oluyor mu...

6)ne kadar maaş istemeliyim..

teşekkürler

bhafhgsospik
  2. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
    Aynı soruları farklı kategorilere birden çok kez açtığın için uyarı puanı uyguladım profiline... Devam etmesi halinde siteden uzaklaştırılacaksın.

Sen nasıl bir C sınıfı uzmansın ! Sertifika numaran ne ? Bu soruların cevabını öğrenmeden nasıl uzman oldun?
  3. Hakan BARTIN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    62085
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Mustafa kardeş bu işlerden soğutuyorsun bizi böyle sorular sorarak:(
  4. mustafa berat İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 19 Ocak 2014 ---
    bak arkadaşım bu soruları bilmekle uzman arasında bir bağlantı senden başka kimse kuramaz onun için akıllı konuş terbiyeli ol...düşünerek konuş ki balıklardan farkın olsun...33 yaşımda senden akıl mı alacağım
    hakartein ALLAH ını yersin
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 19 Ocak 2014 ---

bak arkadaşım kardeş lafını senin gibi birinden duymamış olayım
    sana zorla mesaj yazdırmadım
    2 kuruşluk fikrini,cinsini,cismini kendine sakla
  5. Hakan BARTIN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    62085
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Mustafacım, ben 46 yaşındayım. Senin abin hatta baban yaşındayım. Önce kanun ve yönetmelikleri oku anlamadığın konuları burada sor.
  6. mustafa berat İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman

bak 33 yanlış olmuş 53 yaşındayım senin baban gibiyim
    cevap vermiyorsan eğer dalga geçmen gerekmez değil mi(soğutma falan)
  7. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
    Akıl yaşta ise başındaki bu saçmalıklar ne ?

Profil bilgilerine doğum tarihini neden 1 Şubat 1989 olarak girdin o zaman?

Yukarıda sorduğun soruların cevabını bilmeden uzman olabiliyorsan harbiden sınavda iyi sıkmışsın demektir...

Herneyse... gece gece mide bulandırma da git sorduğun soruları güzelce yönetmelik okuyarak öğren... 1 ay cezalısın...