1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Yardım

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve ynssemreee tarafından 12 Ekim 2016 başlatılmıştır.

1. ynssemreee İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    İş Yeri Hekimi
    merhaba ben bu sene iş sağlığı güvenliği bölümünden mezun oluyorum ve hiç bir bilgim yok genel anlamda neler yapmam gerekir bilgilendirirseniz sevinirim.
    ayrıca
    ohsas 18001
    iso 14001
    ilk yardım sertifikaları alsam bana artı bir yararı olurmu?
    şimdiden teşekkür ederim...
  2. Serkan Kala İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    10956
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Ortak Sağlık Güvenlik Birimi/ İş Güvenliği Uzmanı
    İşyeri Hekimi olmuşsun nasıl bilgin yok :D
  3. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
    Lütfen forumda zahmet edip arama yapınız. Bir çok sorunuzun cevabının olduğunu göreceksiniz.