1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Yasal gerekler (uyum) izleme kontrol tablosu

Konusu 'Kontrol Listeleri' forumundadır ve fatihoyalı tarafından 25 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Gökhan ÖZYILMAZ İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    22683
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Gaz değil üstadım ya, benden iyi bilmen lazım hem çevre hem isg yi itelediler 3 kişilik işi tek kişi yapmaya çalışınca oturup güncelleyemiyorum.. Benim gibi sıkıntısı olan da bir ton arkadaş olduğunada eminim :) İşte buna istinaden bir babayiğit bekliyorum :D Dilesin sonra benden ne diliyorsa :D
  2. safety İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    48565
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bence bu şekilde yazmaya devam ederseniz yacazak olan varsa da yazmaz gibi sanki:)
  3. Gökhan ÖZYILMAZ İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    22683
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Buda benden olsun hadi :) Güncel olarak, daha da ekleme yapılabilir. Ekleme yapan olursa ve paylaşırsa sevinirim bizde bilgilenelim :)

Ekli Dosyalar:

4. Onur Umur Emektar Üye

• Emektar Üye
    Sertifika Numarası:
    48078
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEİAŞ
    dosya silinmiş galiba :(
  5. Recep Tayyip Taşdelen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    silinmemiş yarım yapalak kalmış.
  6. Gökhan ÖZYILMAZ İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    22683
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Yarım yamalak kaldıysa tamamla da sen koy.. Kabahat bizde ki yardımcı olman için burada bir şey paylaştık hata etmişiz.. Site yöneticisinden de ricamdır. Yukarıda paylaştığım şeyin kaldırılmasını istiyorum
  7. Recep Tayyip Taşdelen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    birşey demedik ki ne üstüne alınıyon.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 10 Şubat 2014 ---
    bir başka forum sitesinde bu tür bir çalışma var. kurallara aykırı olduğu için paylaşamam.
  8. Kübra Ertaş İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bugün güncellediğim listeyi indirebilirsiniz.

Ekli Dosyalar:

9. rambo İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    64425
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ellerine sağlık çok faydalı bir çalışma olmuş..