1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Yazlık iş ayakkabıları hakkında

Konusu 'Kişisel Koruyucular ve Ekipman Seçimi' forumundadır ve Nilay Akkan tarafından 11 Mart 2015 başlatılmıştır.

 1. Nilay Akkan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  108955
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Merhaba, yazlık iş ayakkabısının özellikleri nasıl olmalı? Bu tür yazlık uygulama yapanlar varsa hangi marka ve modelden memnunsunuz paylaşırsanız sevinirim.
  Teşekkürler.
 2. Tugba Doğan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  69070
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  çelik burunlu terlikler var ben onlardan aldım.memnunlar genel şikayetler azaldı.
  --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 11 Mart 2015 ---
  [​IMG]
 3. Nilay Akkan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  108955
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Hangi sektörde bu terlikleri kullanıyorsunuz? Benim çalıştığım yer metal işleme, her bölüm için ayrı ayakkabı kullanmaları gerekiyor. Kalıphane ve bakımhane için bu iş ayakkbısını veremem diye düşünüyorum. Montaj hattı için uygun olabilir ancak kullanımı rahat mı siz denediniz mi?
 4. Tugba Doğan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  69070
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  plastik fab çalışıyorum ve kalıphane bölümüme de bundan verdim.çelik burunlu olduğu için sıkıntı görmüyorum.bende kullanıyorum gayet rahat