1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Yemek hizmeti sunan bir şirket

Konusu 'Sektörel Tehlikeler ve Emniyet' forumundadır ve halil erünali tarafından 8 Kasım 2014 başlatılmıştır.

 1. halil erünali İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  merhaba arkadaşlar yemek hizmeti sunan bir şirketle anlaşacağım da bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi? teşekkürler...
 2. krmlseker İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Sorunuzu net olarak anlayabilirsem yardımcı olmaya çalışayım.

  1- yemek şirketinde iş güvenliği ile ilgili çalışma yapmak üzere uzman anlaşması mı yapacaksınız?
  2-bir şirkette iş güvenliği uzmanı olarak çalışıyorsunuz,şirkete yemek tedarik etmek için mi anlaşma yapacaksınız nelere dikkat etmeliyim mi diyorsunuz?

  NOT:sunumlar başlığı altında sorunuzu paylaşmışsınız...uygun başlık altında paylaşırsanız daha çok kişinin dikkatini çekebilir ve daha fazla yardım alabilirsiniz.