1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Yemekhane-mutfak-banyo-wc kontrol formları

Konusu 'Diğer Sağlık Personeli ve Saha Uygulamaları' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 15 Aralık 2012 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  farklı hazırlanmış kontrol formlarıdır..faydalı olur umarım..kontrol formları ve çek listler sizin körlüğünüzü alır ve uyanık tutar..:)

  Ekli Dosyalar:

 2. talamus İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  İş Yeri Hekimi
  teşekkürler...
 3. bilgencoskun45 İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Teşekkürler arkadaşlar, Salı günü sabah işyeri hekimi ve çalışan temsilcisi ile fabrikada denetim yapacağız da ön hazırlık olsun istedim.
 4. Ebru Us İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Teşekkürler