1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Yeni çikan iş güvenliği uzmanları gorev ve yetkileri yönetmeliği eski iptal haliyle aynen yayınlandı

Konusu 'İşletme Kontrolü ve Denetimler' forumundadır ve Barış Yüce tarafından 21 Ocak 2013 başlatılmıştır.

 1. Barış Yüce İSGforum Üyesi

  Arkadaslar,
  İptal olan yönetmelik bildiğiniz gibi yeniden 20 gün önce aynı şekliyle yayınlandı. emekli müfettiş abilerimizin israrla oluşturduğu rantı bozmaya hiç niyeteri yok gibi , ozel sektör ve kamuda deneyimli İSG uzmanlarını hiç lafı bile edilmiyor. işe gitmeden oyle tatlı paralar kazanıyorlarki tekrar danıştaya dava açılması vs.. mühendis odaları ve TMMOB
  un harkete geçmesini bekliyoruz.
 2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  aynısı ile yeni olanı yayınlarmısın ve nereleri aynıymış ve de neden yaygara koparalım açıklada bizde bilelim..ortaya laf atıp kaçmayalım..
 3. Barış Yüce İSGforum Üyesi

  Değerli arkadasim, burası pazar yeri değil kimsenin bir yere kaçtığı yok, eski ve yeni yönetmeliği okursanız görebilirisiniz.. İsterseniz size detaylı bilgi telefondan verebilirim, sizin gibi C ler için sorun yok aslında yanlzıca A olmanız için 7 yıl çalışmanız gerekiyor.Oda iki ayri eğitime katılıp ve sinavdan geçtikten sonra , Çalışma Bakanlığından emekli olanlar hiç sınavsız direkt alıyorlar sizce adil mi bu?? Ozel sektörde veya kamuda 20 yıl bu alanda bir fiil çalışmış biri yeniden sıfırdan C sertifikası almak için kursa gitmesi ve sınava girmesi ve 7 yıl sonra A sınıfına yükselmesi vss, Bu sistem birtek Turkiyede var arkadasim ve Turkiye ölümlü kazalarda dünya 3. böyle giderse şampiyonluğu kimsye birakacak gibi görünmüyor.
  İyi çalışmalar saygılarımla