1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Yeni özellik: canlı/güncel bildirim(ler)

Konusu 'Site Kullanım Rehberi' forumundadır ve ISGforum.net tarafından 3 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

 1. ISGforum.net ISGForum Inc.

  • Site Yöneticisi
  Merhaba arkadaşlar,

  ISGNet yeniliklere doymuyor. İşte yeni özelliğimiz olan canlı bildirim sistemi de aktif. Tarayıcınızda birden fazla sekme açtıysanız ve yoğun çalışıyorsanız eğer işte bu özellik tam size göre. ISGNet sekmesi açık olmasa bile, bildirimlerden haberiniz olacak ve o an sitemize girip bakabileceksiniz. Özellikle sitemizde gün içerisinde çok fazla vakit geçiren üyelerimiz için de güzel olacaktır. Tabii konuyu uzun uzun yazmadan bir kaç ekran görüntüsü ile size gösteriyoruz ve siz eminiz ne demek istediğimizi anlayacaksınız! : )

  isgtitle1.png
  isgtitle2.png

  Bu özellik aynı zamanda otomatik olarak kendi kendine bildirimlerinizi güncellemektedir. Misal birisi, bir mesajınızı beğendi diyelim sayfayı yenilemek yok yani sayfa açık olduğu sürece, otomatik olarak sistem o bildirimi canlı olarak bildirecektir ki zaten fark etmişsinizdir bunu. Kendi kendine otomatik yenileme süresi: 10 saniyedir. Yani 10 saniyede bir kendisini günceller ve eğer yeni bir bildiriminiz varsa, otomatik olarak size bildirir. Böylelikle sayfayı yenilemeden kolay ve rahatça bildirimlerinizi görebileceksiniz. Sorusu, problem yaşayan ve önerisi olanlar yazabilirler.

  Not: Tüm tarayıcılarda test edilmiştir şu an için sorunsuz çalışmaktadır farklılar dışında.

  Saygılarımızla,

  İSGforum Sistem Yönetimi