1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Yeni özellik: mesaj değerlendirme

Konusu 'Site Kullanım Rehberi' forumundadır ve ISGforum.net tarafından 3 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

 1. ISGforum.net ISGForum Inc.

  • Site Yöneticisi
  Merhaba arkadaşlar..

  Sizlere kısaca mesaj değerlendirmeyi anlatacağız. Aslında uzun uzun resimli anlatıma bile gerek duymadık çünkü yapacağınız şey gayet basit. Mesela örnek olarak diyelim ki bir konuya girdiniz hatta şu an bu konu adına konuşalım; mesajın alt sağ kısmında hepimizin bildiği üzere "beğen" linki var ve orayı genel olarak mesajı beğenirsek kullanırız ama şimdi siz mesajın üzerine geldiğiniz zaman hemen alt kısmında bir ifade listesi belirecektir. Bu listede çeşitli değerlendirmeler vardır; beğenmedim, faydalı, rahatsız edici, komik şeklinde. İşte bu kısımdan artık mesajları dilediğiniz gibi değerlendirebileceksiniz.

  Kullanım
  Ancak, burada isimler ayrı bir sayfada yani (Popup/Overlay) olarak listelenmektedir. Yani değerlendirme yapan kişileri liste halinde görüntüleyeceksiniz. Beğeni'ler eskisi gibi devam etmekte yani beğeni listesi öylece kalacak, sadece değerlendirmeler böyle olacaktır. Bu yeni özelliğimizde uyarı/bildirim sistemi mevcut mudur? Diye sorarsanız; Evet. Birisi bir mesajınızı değerlendirdiği zaman bildirim gelecektir ve "Son Aktiviteler" kısmında çıkacaktır ve oraya giren herkes bunu görecektir arkadaşlar. Ayrıca hem profilinizde, hem üye kartınızda bu değerlendirmeler (profiliniz gizli değilse) herkes tarafından görünecektir.

  Önemli
  Artık "şikayet" dönemi bitti desek yeridir. Çünkü bir mesaj haddinden fazla negatif değerlendirme alırsa, kendi kendisini otomatik olarak imha edecektir. Yani biz karışmıyoruz, sizlerin NEGATİF (Rahatsız edici!) şekilde verdiğiniz değerlendirme(ler) mesajın otomatik olarak silinmesine sebep olacaktır.

  Yardım ve istek
  Konu ile ilgili önerilerinizi yazabilirsiniz arkadaşlar. Mesela "şu ..... değerlendirmesi de olursa iyi olur / şu değerlendirme bence gereksiz, kaldırılsa iyi olur diğerleri yeterli" şeklinde öneride bulunabilirsiniz dikkate alınacaktır. Sormak istediğiniz bir soru veya takıldığınız bir nokta varsa yine bu konu altında sorabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  İSGforum Sistem Yönetimi