1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Yeni başlayacak uzman nasıl yol izlemeli.?

Konusu 'OSGB' forumundadır ve Fatih Kartay tarafından 1 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Fatih Kartay İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhaba arkadaşlar ben C sınıfı uzman adayıyım bu işi melek olarak yapmak istiyorum fakat nasıl bir yol izlemem gerektiği konusunda tam bir bilgi sahibi değilim, bu işte bilindiği üzere bireysel olarak yapanlar iyi bir gelir elde ediyor bende bireysel yapmak istiyorum fakat teçrübem yok.Bir arkadaşım OSGB de çalışıyor sertifikanı al 1750 tl ile başla dedi ama 2 yıllık sözleşme yapıyorlarmış kafam çok karıştı bu konuda görüşlerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.
  2. Murat Aktürk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    uzman olupta 1750 ile başlamak komik komik:):) en az 2500 olsun da kabul edilebilir risk seviyesine getirelim;)
  3. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İzmir Büyükşehir Belediyesi
    1.750 kabul ediyorsan uzman olmana gerek yok öğretmenliğe devam et
  4. Fatih Kartay İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    dialkil , ben konuştum hiç bişe bilmiyorsunuz vs söylemlerde bulundu 6 ay 1 sende senin dediğin üçreti veririz dediler .Bireysel çalışanlar iyi kazanıyorda nasıl öğrendiler bu işi.
  5. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ben bu işi biliyorum ve bunu en iyi ben yaparım diyebilmelisin
  6. Fatih Kartay İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Hocam ben araştırıyorum bana bunu sölediler yani durum nedir ne deil anlamaya çalışıyorum kabul ettiğim yok teklifi.
  7. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    geçen hafta hiç tecrübesi olmayan bir bayan arkadaş osgb ile anlaştı 2500 tl ye o kabul edilebilecek bir sınır bence
  8. Hülya Demirören İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bu kadar riske bu para çok az. değerimizi düşürmeyelim
  9. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    doğru söze ne denir
  10. Fatih Kartay İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    burdan şimdi 2500 tl den aşağı OSGB çalışılmaz anlamı çıkıyor yada kendi gayretlerimizle bireysel yapmak gerekiyor.
    Bireysel olarak başlamayla ilgili nasıl bir tavsiyede bulunursunuz.?
  11. Aykut İNCE İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    İş sende bitiyor. Bence cesaret bizim işte en önemlisi.