1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Yeni başlayan ve denetim geçirecek uzmanlar için

Konusu 'Talimatlar' forumundadır ve Nilay Akkan tarafından 4 Ekim 2016 başlatılmıştır.

 1. Nilay Akkan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  108955
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Arkadaşlar merhaba,
  Hepimizin bildiği bir konuda bana ve diğer meslektaşlarıma yardımcı olması açısından bugün hazırladığım bir dokümanı sizlerle paylaşmak isterim.
  Yeni başlayan İş Güvenliği uzmanlarının "eyvah ne yapacağım, nereden başlayacağım" sorusuna yanıt olacak bir çalışma föyü olarak sayılabilir.
  Bakanlık veya Social Audit (Healty and safety audit) kapsamında denetim geçirecek iş güvenliği arkadaşların kendilerini ve firmalarını check edecek bir yol kitabı olabilir.
  Ayrıca bu doküman iç yönerge olarak firmada kullanılabilir, her sayfası paraflanıp işveren tarafından imzalanmalıdır. Önemli dokümanlar arasında bulunmalıdır.

  Yanlışlık görürseniz mutlaka düzeltin ve bizlerle paylaşın.

  Ekli Dosyalar: