1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Yeni başlayanlar için osgb uygunmu

Konusu 'İş Arıyorum' forumundadır ve balık1990 tarafından 17 Nisan 2013 başlatılmıştır.

 1. Sercan Kılıç İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  93869
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  BİREYSEL İSG UZMANI
  ARKADAŞLAR 1500-1750TL CİVARLARINDA NE YAZIKKİ RAKAMLAR HELE Kİ KAYSERİ DE BU DURUMUN ÇOK DAHA İYİ OLACAĞINI SÖYLEMEK GÜÇ OLUR DİYE DÜŞÜNÜYORUM..
 2. alican İSGforum Üyesi

  • Cezalı Kullanıcı
  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  ben bir OSGB ile daha sertifika almadan 12 haziranda inşallah ilk 2 ay için 1750 tl 2 aydan sonra 2250 tl 6 ay sonrada yeni artış için görüşülmek üzere anlaştım.sizce şartlar uygunmudur ayrıca ulaşım ve yemek firmaya ait olacak