1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Yeni işçiler -24-

Konusu 'İşbaşı Konuşmaları' forumundadır ve ISGforum.net tarafından 8 Nisan 2014 başlatılmıştır.

 1. ISGforum.net ISGForum Inc.

  • Site Yöneticisi
  -24- YENİ İŞÇİLER
  Yeni işçiler geldiğinde, aşağıdakileri hatırlayın ve onların alışkanlıklarını ve geleceklerini nasıl değiştirebileceğiniz konusunda bir düşünün.
  · Yeni işçiler, iş sahasındaki çoğu tehlikenin farkında değildir. Hatta, genel tehlikeleri bile bilmeyebilirler.
  · Yeni işçiler, nasıl yapılması gerektiğini bilmedikleri bir takım işleri dahi halletmeye çalışabilirler.
  · Yeni işçiler, tecrübeli işçileri örnek alırlar. Onlara öğrenme şansı verilirse, hemen kaparlar.
  · Gösterdiğiniz örnekler çok önemlidir! Yeni işçiler sizin tutum ve davranışlarınıza özenir. İşi doğru şekilde yaparak, onlara doğru yolu gösterin!
  · Eğer, yanlış veya emniyetsiz şekilde çalışmakta olan birini görürseniz, ona doğru olanı gösterin. Çoğu insan, bir işi yanlış da olsa, ilk öğrendikleri şekilde yaparlar! Uzun süreli kötü alışkanlıkları değiştirmek çok zordur.

  Yeni işçiler, sizin yanınızda çalışacaklar. Onların, her işi, en az sizin kadar güvenli çalışacaklarından emin olmanız, kendinizi daha güvende hissetmenize yol açacaktır.

  Ekli Dosyalar: