1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Yeni iş güvenliği paketi açıklandı

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve oğuzhan Torun tarafından 12 Kasım 2014 başlatılmıştır.

 1. narkissos İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  70602
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  KEYGEN Uluslararası Mühendislik Müşavirlik
  Bahsetmiş olduğunuz sigorta iş yeri sigortası için değil miydi Ramazan bey. hayat sigortası için iş yerini inceleyip sonra olur vermeleri çok aklıma yatmadı açıkçası.
 2. serkancivan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  98425
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Cok tehlikeli isyerlerinde calisanlarin riski cok yuksek oldugundan sigorta firmalarinin hayat,saglik,yangin gibi branslara atlamazlar aztehlikeli yerde calisanlar prim olarak 100tl oderken coktehlikeli yerden cok daha fazla prim istemeleri cok normaldir...
 3. oğuzhan Torun İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Yazımda su basmasına karşı önleyicidir diye bir şey yazıyor mu?
 4. narkissos İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  70602
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  KEYGEN Uluslararası Mühendislik Müşavirlik
  açıkçası foruma üyelik tarihim de kaç yıldır bu forumda olduğum da belli. daha önceden nick kullanımı vardı. isim olayına geçiş sonradan oldu. Tercih hakkımı değiştirmemek yönünde kullandım. Bu kadar basit. Yapmış olduğum yorumlarda ne bir kişiyi hedef alan ne de saygısızlık atfedilen bir durum mevzu bahis olmamıştır. Tamamen mantık çerçevesinde yorumladığım ve kendi fikrimi beyan eden konulardı. He siz oraya isminizi yazıyorsunuz diye bahsettiğiniz konular doğru ve gerçek , ben nick kullandım diye troll veya provakatör olacaksam eğer kabul. varsın öyle olsun. Fakat hedef gösterip insanlar hakkında ahkam kesip şu şu fake dir , provakatördür diye ithamda bulunmak bence provakatörlüğün daniskasıdır...
 5. Ali Ünal İSGforum Üyesi

  trollere dikkat :)
 6. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Yorumlarına katılıyorum bunu belirtmeden geçmeyelim;
  İkincisi konu altında yazılan cevapları konu ile alakası olmadığından silmeyi uygun gördüm affınıza sığınarak.Kavgaya,tartışmaya ve faydalı paylaşımlara açık olalım ama bu iş güvenliği dairesi içinde olsun.Lütfen konuları mezralardan saptırmadan ve bir birlerimize saygıyla hitap edelim.Üslubumuza dikkat edelim.Herkes bu günlerde gergin, her kesim ilgi ve alaka ile takip edilen bir platformda yönetici olsun üye olsun yada olmasın lütfen yazmadan 1000 kere düşünelim.Meseleleri ciddiyetle ve saygıyla ve de iş güvenliği çerçevesinde değerlendirelim..Bu tartışma sonucunda bir üyemiz cezalı duruma düştü bu açıkçası üzüldüğüm en mühim mesele..3 yıl boyunca bu site o bir kişiye ulaşma ve bilgiyi aktararak kendini yetişmesine vesile olması üzerine kuruldu..Bu site sizin eseriniz ve sahibide sizlersiniz..Lütfen siteye ve güddüğü iş güvenliği politikasına ve kalite politikasına uygun davranışlar sergileyelim ve üslubumuzu ona göre balans ayarı yapalım..Çünkü tekrarlıyorum,hepiniz değerli kişilersiniz..

  İlgili hususlarda sürçü lisan ettiyesem affola..Bu arada Yöneticilerimizin hataları varsada üstüme alıyor ve özürdiliyorum..

  Kolay gelsin,