1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Yeni isg ders notlari olan arkadaşlar

Konusu 'Eğitim Notları ve Hazırlık' forumundadır ve Elvan SARI tarafından 22 Şubat 2013 başlatılmıştır.

1. Elvan SARI İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    YENİ İSG KURSUNU BİTİRMİŞ OLAN ARKADAŞLAR İSG DERS NOTLARINI DİĞER ARKADAŞLARIMIZIN FAYDALANMASI İÇİN KONULARA AYRILMIŞ OLARAK BURAYA ATARSANIZ BİZLERDE YARARLANMIŞ OLURUZ. ŞİMDİDEN İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM
  2. tlh1907 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Paylaşımda bulunan olursa gerçekten mükemmel olur
  3. eskarem İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    ben kursa yazıldım ve bır kıtap verdıler bu kıtap yeterlı olur mu?
  4. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    bu kadar uzman var bir tanesi elindeki notu paylaşmıyor,paylaşım kültürü nerdesin ey ulu ruh artık bizim siteyede uğra Allah ını seversen...
  5. Serpil Gürbüz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    19960
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Değerli Arkadaşlar,

Bu ders notları işinize yarayacaktır. Ben çok paylaşmak istedim ama yüklemek zaman alıyor. Fırsat bulamadım. 15 tane yükledim. Daha var. Yüklemeye çaşılacağım

Ekli Dosyalar:

6. Serpil Gürbüz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    19960
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    İkinci 15 ders.

Ekli Dosyalar:

7. Serpil Gürbüz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    19960
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Üçüncü 15 ders.

Ekli Dosyalar:

8. Serpil Gürbüz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    19960
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Son 5 ders.

Ekli Dosyalar:

9. eskarem İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    bunlar kurs yerınde verılen egıtım notları mı bunlara hazırlansam yeter mı kı:) emegınıze saglık cok tesekkurler
  10. Serpil Gürbüz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    19960
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Eskarem ben bu notları okudum sınavda çıkan sorulara da baktım. Bu notlar ihtiyacı karşılar diye düşünüyorum. Okumak biraz zamanını alacak ama olsun artık o kadar. Başarılar...
  11. tlh1907 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Çok teşekkürler emeğine sağlık
  12. ezgitugral İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    18 Mayıs 2013 teki iş güvenliği ve uzmanlığı sınavı
    sadece 4857 sayılı iş kanununun yönetmeliklerini mi
    içeriyor ? yanlış çalışmamak için soruyorum...Bilgi verirseniz çok sevinirim...
  13. Serpil Gürbüz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    19960
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Değerli Ezgi,
    ÇASGEM'in sitesinde 21.10.2012 sınavıyla aynı mevzuattan sorumlu olduğumuz yazıyor. Dolayısıyla o ana kadar ki yçnetmeliklerdir diye düşünüyorum.
  14. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İzmir Büyükşehir Belediyesi
    Serpil Hanım

yıldızlı teşekkürler tüm üyeler ve yöneticiler adına
  15. eskarem İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    merhaba,
    ben yarın ısg kursuna kayıt olacam ve bıraz korkuyorum:)) sınadan nıye bılmıyorum. nerden nasıl balsyacagımı bılmıyorum bu yuzden her nota saldırıyorum:)) buralardakı yorumları okuyup moral bulmaya calısıyorum
  16. Serpil Gürbüz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    19960
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Ergül Bey,

Çok teşekkür ederim yıldızlı teşekkür için. Faydalı olabildiysem arkadaşlara ne mutlu bana. Ben de sizin paylaşımlarınızdan faydalanıyorum. Ben de çok teşekkür ederim.
  17. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İzmir Büyükşehir Belediyesi
    buradaki amaç paylaşım ve yardımlaşma ve bu çatıyı kuran ERKAN DÜNDAR, FATİH ÖZCAN ve SAVAŞ Bey başta olmak üzere sitede emeği geçenlere çok teşekkürler
  18. Serpil hanım bu ders notları 2 den başlamış 3,4 diye gitmiş. 1 nolu ders notu mevcutta varmı? Ayrıca bu ders notları başlangıç C sınıfı içinmi yoksa tüm sınıfları ilgilendiriyormu???
  19. Mehmet Aydın_ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Uludağ Bilişim Medya Hizmetleri
    Serpil hanım a teşekkürler. Bende bir iki dokuman ekleyim dedim. Belki ihtiyacınız olur. 18 Mayıs için

Ekli Dosyalar:

20. gülnur derebaşı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    çok teşekkür ederim