1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Yeni isg ders notlari olan arkadaşlar

Konusu 'Eğitim Notları ve Hazırlık' forumundadır ve Elvan SARI tarafından 22 Şubat 2013 başlatılmıştır.

1. Selcen Soran İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    26230
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Turcas Petrol A.Ş.
    Serpil Hanım ve otomasyoncuya çok teşekkür ederim, sıkışık bir zamanda indirdim çok makbule geçti.
  2. cul_de_sac İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bunların hepsi 6331 değil mi ? şu an işten girdim siteye bakamadım açıkçası tam okuyamadımda yoğunluktan , bunlar bizlerinde işine çok yarayacak , akşam evde download edeceğim şimdiden çok teşekkür ederim :);)
  3. Serpil Gürbüz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    19960
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    ekk01 cevabım biraz geç olacak ama 2, 3, 4 ... benim sıralamamdır. 1 nolu doküman da 6331 sayılı kanundur. Herkeste vardır diye eklemedim. :)
  4. ali sahin İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    süpersiniz emeğinie sağlık :)
  5. Varya notlar gerçekten çok süper. Bende kurstaki notları indirim dedim.Tam tamına 1700 küsür sayfa not göndermişler. Sanki tıp okuyoruz. Sizin verdiğiniz notlarla karşılaştırdım.Fazlasıyla yeterli geldi.Çok teşekkür ederim.
  6. Mehmedkoc İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Bunlar 18 Ağustosta yapılacak sınav için geçerli mi? Örneğin Fiziksel risk etmenleri ders notuna baktım orda gürültü yönetmeliği eski yönetmelik bu değişti diye biliyorum.
  7. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İzmir Büyükşehir Belediyesi
    1 temmuza kadar sınavın prosedürü yayınlanacak
  8. Mehmedkoc İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    çok geç ama niye böyle yapıyorlar
  9. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    önceden 2 sınav vardı şimdi 3 sınav var
  10. Mehmedkoc İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Açıkçası şuan kursa gidiyorum bazı hocalar sunumlarını yenilemiş bazıları da eskisini anlatıyor. bu durumdan herkes şikayetçi. buna bir çözüm bulunması lazım. bu arada ÇASGEM'in sayfasında mı duyurulacak
  11. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    eğitim kurumlarına gönderirler ÇASGEM değil İSGGM sayfasında
  12. Hülya Demirören İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ellerinize sağlık
  13. Mervvi İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    arkadaşlar kasım sınavına gireceğim ve bu son hakkım nelere çalışacağım artık kafam allak bullak ne olur biri al bunlara çalış yeter desin :(
  14. benden sana tavsiye .ben bu şekilde ilk girişte kazandım.öncelikle birsürü notlara dalma. burda bir ablamızın (ilk sayfalarda olması lazım) kesinlikle hergün bir dersi bitir.bu vesile ile 48 gün yapar.her konuyu bitirmeden sonra gene bu sitede var konularına göre soruları çöz.ki aklında yer edinsin. konular bittikten sonra bu sitede 700-800 tane soru barındıran sorular var.onları çöz.en son tüm çıkan sorular (a,b,c) kesinlikle çöz. gersi artık ALLAH a havale...Valla ben bu şekilde 2 ay skı çalıştım ilk girişte (ağustos) kazandım. Allah herkesin gönlüne göre versin...
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 9 Ekim 2013 ---
    birde boş zamanlarında belirlediğin 2-3 tane hap bilgileri barındaran çıktıları gece yatmadan evvel 1-2 saat oku.
  15. AYDIN_06 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Öncelıkle paylasımlarınız ıcın tsk ederım calıstıgım yonetmelıklerle ılgılı olan bazı paylasım notlarınıza baktım fakat soyle bır ızlenım edındım yayınlanan yonetmelıklerde gecen maddeler ve konu acıklamaları dısında bu notlarda cok ayrıntı oldugunu gordum bır cok bılgı yonetmelıkde ayrıntılı olarak yer verılmemıs notlar guzel fakat bana sınavlar ıcın cok ayrıntılı geldı bu benım şahsi düşüncem
  16. m.sönmezoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    23798
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    TEŞEKKÜR EDERİM
  17. Ersin Bozkurt Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    43934
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Makina mühendisi
    A ve B sınavları için ayrıntı önemli,yalnız ders notlarındaki yönetmelikler genelde eski yönetmelikler güncel mevzuattan çalışılmalı
  18. AYDIN_06 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Evet Haklısınız fakat A ve B sınavları içinde bence biraz ayrıntılı . Sınavlar için bence nokta atışı yapılmalı gereksiz çok ayrıntının kafaları daha çok karıştıracağı düşüncesindeyim.Önemli olan ayrıntı değil doğru tespit olduğu kanısındayım.Nokta atışları yapıp öyle çalışmak lazım.Bilgilerde mesleki hayata atıldıkdan sonra görülecek ayrıntılara yer verilmiş bu benim kanaatim tabiki isteyen dilediği gibi değerlendirip çalışabilir.
  19. fethi turan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    arkadaşlar 21 aralık sınavı içinde geçerlimi notlar bilgi verirseniz seviniirm
  20. Alper Akpunar Eğitim Grubu Lideri

• Eğitim Grubu
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    16217
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Gündoğdu Mobilya (Sümela)
    faydalı olabilir diye düşündüm..

Ekli Dosyalar: