1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Yeni isg uzmanı olarak işe başlangıç

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve burçin kondur tarafından 9 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. burçin kondur İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    102621
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhaba,

bu hafta bir taşeron firma ile kısa süreli bir projeye başlayacağım. Ama ilk defa isg uzmanı olarak işe başlayacağım için nerden başlamalıyım ne yapmalıyım bilemiyorum. Bütün bildiklerimde birbirine girdi zaten :) Beni bu konuda yönlendirebilecek olan biri var mı ya da mevcutta yapmam gereken bir check list var mı?
  2. uğur uzman İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    111803
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    çalışcagınız firmanın yaptığı iş çok tehlikeli mi ? a yada b uzman varmı genel bakan ?
  3. Ali Bayramov İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
  4. Ali Bayramov İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
  5. burçin kondur İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    102621
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Teşekkür ederim ali bey. Uğur bey is platform kurulumu fakat benim anlastığım firma taşeron firma o da başka bir taşeron a yaptırıyor anlayacağınız çok tehlikeli ve à yada b sınıfı uzmana bağlıdır mı bilemiyorum kimse ney bilgi vermedi 3 gündür bilgi almak için gorüşmedigim adam kalmadı bende gidince ne yapacağımı bilemiyorum
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 12 Haziran 2015 ---
    Yazım hataları için kusura bakmayın telefondan nete giriyorum