1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Yeni kursa gidecekler için

Konusu 'Soru Bankası' forumundadır ve sedat basan tarafından 30 Ekim 2013 başlatılmıştır.

 1. sedat basan İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Firma / Kurum:
  TKİ/ELİ
  Henüz kursa kayıt olmadım. Önümüzdeki günlerde kayıt yaptırıp, 2014 yılında muhtemelen mart veya mayıs ta açılacak olan sınava C sınıfı sertifika için sınava girip kazandığımız takdirde; 11.10. 2013 tarihli yayınlanan ek geçici maddeden yararlanarak, prim günü 3000 den fazla olduğundan bir sonraki sınava A sınıfı sertifika almak için girebilirmiyiz.

  Yoksa bu geçici madde ( yönetmelik ) sadece şu anda C sınıfı sertifikası olanlar için mi geçerlidir. Bilgilendirmenizi talep ediyoruz.
 2. Onur Kaysavuk İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  başka bir uğraşınız yoksa C sınıf belge için sınava katılmanızda fayda var gelecek ne getitirir bilinmez