1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Yeni kurulan osgb de mutfak arşive çevrilebilir mi?

Konusu 'OSGB' forumundadır ve Samuray Çelik tarafından 21 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. Samuray Çelik İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    91885
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Değerli Meslekdaşlarım

yeni kuracağım Osgb için 3+1 bir daire kiraladık .. metre kareler tutuyor sadece aklıma takılan şey .. mutfak bulunmakta bu mutfak içine tadilat gerektirmeksizin içindeki dolaplar ile birlikte arşiv olarak kullanılabilir mi ?
  2. Serkan Kala İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    10956
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Ortak Sağlık Güvenlik Birimi/ İş Güvenliği Uzmanı
    Bizim osgb dükkandan bozma. yönetmeliğe göre ayarlanan isg uzmanı odası çok cam kenarıydı ben onun yerine arşiv yazan yere geçtim orada takılıyorum. Sgk müfettişleri geldi arşivde takılıyorum diye eksiklik olarak yazdı. O yüzden en başından iyi ayarlamak lazım değişiklik olursa sıkıntı olabilir. Bilginiz olsun...
  3. oğuzhan Torun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arşiv odası gibi olmalı yoksa onay vermezler :)
  4. Alper Güler İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    42722
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Akyurt Belediyesi
    arkadaslar 76 calisanli tehlikeli sinifta bir işletme icin ankara ici ve osgb fiyat ne tutar
  5. Mustafa Yıldırım Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Nevşehir
    Sertifika Numarası:
    69893
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Fiyata kim ne dese yalan soyler bu ara. Ocaktan sonra netlesir sanırım fiyat olayı. 1000 civarında fiyat veriyorlardi sene başında 70-80;kisiye
  6. MEHMET ALİ YILMAZ İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    54999
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Kiraladığın yerin tapusuna bak önce işyeri diye geçiyormu? yada iş merkezi içerisinde mi? aksi halde kesinlikle onay alamazsın.