1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
  2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
    Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

SON DAKİKA!!! Yeni türkiye'nin yeni çalışma koşulları

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Mehmet MAKAR tarafından 30 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. ramazan altun İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    25853
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Osman Bey seviyesiz tartışan yok sadece herkes fikrini beyan ediyor yada rahatsız olduğu bir durum varsa onu söylüyor sıkıntı yok olması gereken zaten bu değilmi :)
  2. Mehmet MAKAR Haber Grubu Lideri

• Bölüm Yöneticisi
    • Haber Grubu
    Sertifika Numarası:
    120329
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    mantık ve felsefe derslerinin nerdeyse kalmadığı bir eğitim sistemimiz var.
    Diyalektik nedir artık kimse bilemez oldu. o yüzden şaşırmıyorum ve yadırgamıyorum.
  3. Sevecen Günel Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    kimse kimseye
    ibadet yapmasın demiyor, adamların elinde lamba yokken, 2-3 bayan için 40 m2 , 3 abdeshaneli mescitten bahsediliyor. islamda ibadet mekanının tek şartı vardır, temiz olması. her yerde kılınabilir namaz, ufak da olsa, aynı kapıdan da girilse.
    ben buradaki talebin amacını anlayamadım.

10 liralık mescit yerine 5 liralık mescit yapılıp, kalan 5 liraya 10 işçinin lambası değişse , belki de bir gün hayatı kurtulabilirdi.
  4. Taner Yılmaz Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Afyon
    Sertifika Numarası:
    57660
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Konu baya tuttu. <<<<<iş güvenliği gene arka planda kaldı. ideolojik yaklaşımlar iş güvenliğini geride bıraktı.

Ben konunun açılış tarzının yanlış olduğunu bile bile bunu dile getirmedim. Uyarı levhası uyarlamaları da konunun dile getirilme şekli de ideolojik. Sadece dedim ya. Abartıyorsunuz.
  5. TARIK AKÇAY İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Eleman bildiğin "Hikaye" yazmış.