1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Yenilik osgb

Konusu 'Firmalar ve Tanıtım Alanı' forumundadır ve furkan şahin tarafından 4 Kasım 2014 başlatılmıştır.

 1. furkan şahin İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Firma / Kurum:
  Yenilik OSGB
  -------reklam içerdiği için silinmiştir--------
 2. soykanarda İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  147800
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Hayırlı uğurlu olsun. Allah emeklerini boşa çıkarmasın. Hem komşun hem de meslektaşın Gökçen OSGB olarak yardımcı olabileceğimiz her konuda yanındayız.
 3. Sevecen Günel Bölüm Yöneticisi

  • Bölüm Yöneticisi
  • Çeviri Grubu
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  merhaba ,
  burası reklam verme alanı değil malesef. eğer kişilere ulaşmak istiyorsanız lütfen reklam vermek için site yöneticileriyle iletişime geçin, reklam verenlerin hakkını yemeyin.