1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Yerçekimi (gravity) izlenmesi tavsiyedir

Konusu 'Sinema ve Tiyatro' forumundadır ve Fatma Kocaer tarafından 22 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Konya
    Sertifika Numarası:
    13436
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman

Yapımı
    :​
    2013 - ABD

Tür
    Bilim Kurgu , Gerilim
    Süre
    90 Dak.
    Yönetmen
    Alfonso Cuarón
    Oyuncular
    Sandra Bullock , George Clooney
    Seslendirenler
    Basher Savage , Eric Michels
    Senaryo
    Alfonso Cuarón , Rodrigo García , Jonás Cuarón
    Yapımcı
    Alfonso Cuarón , David Heyman

Film Özeti​

Filmde Bullock ilk uzay görevindeki zeki tıp mühendisi rolunü, George Clooney ise son görevine çıkan tecrübeli astronat Matt Kowalsky rolünü canlandırıyor.Önceleri son derece normal görünen görevde felaketin başgöstermesiyle uzay gemisi harap olmuş Stone ve Kowalsky'i tamamen yanlız kalmışlardır.-birbirlerinden başka hiç bir dayanakları kalmayan ikili uzayın derinliklerinde kaybolmuşlardır.

Derin sessizlik onlara Dünya ile bütün ilişkilerini kesildiğini ve kurtulma şanlarının kalmadığını söylerken, korkuları paniğe dönüşüp çok az kalan oksijenlerini de tüketir. Eve dönmenin tek yolu belki de uzayın derinliklerine inmektir.

kişisel not:kesinlikle tavsiye... ​
  2. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Kesinlikle izlemek istediğim filmlerden. Sandra Bullock'uda konserve romantik komedi filmleri dışında görmek harika olacak. Böyle iyi bir oyuncunun ucuz filmlerde kariyer yapması hep içimi acıtmıştır. Performansınıda merak ediyorum.

Yönetmen Alfonso Cuarón ıda hary potter ve azkaban tutsağı ve son umut filmiden hatırlar meraklıları. Takip ettiğim bir yönetmendir. Kesinlikle izlenmeli.

Senaristlerde güçlü.

Umarım izleyince hayal kırıklığı olmaz.
  3. emrah taş İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Artık film izlerken İSG uzmanı gözüyle bakıyoruz Elsyum u izledim işçi haklarına atıflar var, Lone Rangerı izledim gece kulubü sahnesinde yangın çıkışı yazısına atıf var, bu filmde de fragmana bakılırsa bir iş kazası var çok yerinden yakalarız biz bu filmi :)
  4. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Gerçek bir İSG uzmanı.. ben hala oyuncular nasıldı, yönetmen nerde saçmaladı vs faslındayım.
  5. emrah taş İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    teşekkür ederim güzel yorumunuz için fakat gerçek bir isg uzmanı değilde uzman olmaya çalışan birisiyim çok yolum var daha Allah hepimize akıl ve sabır versin.
  6. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Konya
    Sertifika Numarası:
    13436
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    bu filmde klasik amerikan filmlerinden biraz sapma var bu yüzden bende acaba holywood silkelenip biraz kendinemi geliyor izlenimi verdi .aslında benim tercihim her zaman avrupa sinemasıdır.çok fazla amerikan filmi seyretmem klasiktir genelde.ama tabiki istisnai örnekleri vardır.efendim ne biliyim bir forest gumb olsun bir fight club olsun emsalsizdir.neyse
    BU FİLM NEDEN SEYREDİLMELİ
    -film fezada geçmesi sebebiyle 3d olması sırf görseller için bile seyredilmeli
    -oyuncular kaliteli
    -hafta sonu için planladığınız daha iyi birşey yoksa o zaman en iyi program sevdiklerinizle sinema için güzzel seçenek:)
  7. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    İkimizden biri Sinema ve Tiyatro bölümüne lider olursa... mutlaka bu konuyu tartışalım; Avrupa sineması mı- ABD sineması mı diye :)