1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Yetki belgeli eğitici firmalar burası sizin için

Konusu 'Eğitici Kurum ve Kuruluşlar' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 29 Şubat 2012 başlatılmıştır.

1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman

Yetki Belgeli Eğitici Firmalar buradan Tanıtım ve Bilgi paylaşımında bulunabilir ve de Eleman İlanlarını Yayınlayabilirler...
  2. anadoluakademi İSGforum Üyesi

ANADOLU AKADEMİ

EĞİTİM KURUMUMUZUN İŞGÜVENLİĞİ UZMANLIĞI EĞİTİMİ VE İŞYERİ HEKİMLİĞİ EĞİTİM YETKİSİ BULUNMAKTADIR.

ADRES:YAKUPLU MERKEZ MAH.HÜRRİYET BULVARI NO:23/3-4 BEYLİKDÜZÜ/İSTANBUL
    (METROBÜS DURAĞINDADIR)

TELEFON:0212 875 85 53-0506 427 42 22
    www.anadoluakademi.com.tr
    bilgi@anadoluakademi.com.tr

ABDULLAH AKÖZEL
    İşyeri Hekimi ve İşgüvenliği uzman Eğiticisi
    İşgüvenliği Uzmanı
    Maden Yük.Mühendisi
  3. KaliteAkademi İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    KALİTE GROUP
    Kalite Akademi | Kalite Group

Kalite Sağlık Eğitim Danışmanlık A.Ş.

Kalite İlk yardım Eğitim Merkezi
    1998 de Sağlık Bakanlığının ilgili Yönetmeliği kapsamında “ilkyardım eğitimleri ve ilkyardımcı sertifikası” vermeye yetkili ilk kuruluş olarak kurulmuştur. Kuruluşundan bugüne 10.000 kişiye, kamu ve özel sektör çalışanına verdiği ilkyardım eğitimleriyle sektörde ilk kurulan eğitim merkezi olduğu kadar liderliğiyle de adından söz ettirmektedir.​
    Eğitmenlerimizin hepsi Sağlık Bakanlığınca ilkyardım eğitimi vermeye yetkili kılınmış alanında deneyimli sağlık profesyonellerinden oluşmaktadır.​
    KALİTE GROUP bünyesi içinde 2004 yılında insan kaynakları eğitim programları altında profesyonel iş hayatına yönelik akademik danışmanlık hizmeti vermek amaçlı kurulan KALİTE AKADEMİ yönetim, pazarlama ve yerel yönetim alanlarında eğitim vermektedir.​
    Kalite İş Yeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzman Eğitim Merkezi

İş sağlığı güvenliği alanında hizmet verecek uzmanların ve hekimlerin eğitimleri Çalışma Bakanlığı tarafından yeniden düzenlenmiştir. İlgili Kanun ve bağlı Yönetmeliklere göre alana hizmet verecek Uzman ve Hekimlerin eğitimleri Çalışma Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş eğitim kurumlarınca yapılmaktadır.

KALİTE İş yeri Hekimliği Eğitim Merkezi ve İş güvenliği Uzmanlığı Eğitim Merkezi olarak çalışma Bakanlığın'dan yeni dönemde de yetki alarak alana uzman yetiştirmeye devam etmekteyiz. İlgili Kanun ve Bağlı Yönetmeliklere göre eğitimlerle ilgili usul ve esaslar yeniden düzenlenmiştir. Eğitim Merkezimiz alandaki on yılı aşkın deneyimiyle yeni usul ve esaslara göre eğitim programlarını güncellemiştir.

Eğitimler; ilk kez İş yeri Hekimi ve İş güvenliği Uzmanı olmak isteyenlere yönelik Standart Eğitimler ve halen uzman ve iş yeri hekimi olanların sertifika sürelerinin güncellendiği Güncelleme Eğitimleri olmak üzere ikiye ayrılmaktadır.

Kalite OSGB
    Mayıs 2013 itibari ile hizmetinizdeyiz..​
    Doktor TV

Doktor TV özgün yayıncılık anlayışıyla güvenilir sağlık bilgilerini ziyaretçileriyle doğrudan paylaşan video kaynaklı yeni nesil dijital bir medya platformudur.​
    Kurumsal üyelik sistemi ile hastalarınızla interaktif iletişim kurabilir ve alternatif hizmetler sunabilirsiniz.​
    Hasta ilişkilerinizi yönetebilir, hasta memnuniyetinizi arttırabilir ve yeni hasta kitlelerine ulaşabilirsiniz.​
    Güncel haberler, medikal araştırmalar ve sektörel bilgilendirmeleri tüm Doktor TV platformlarından takip edebilirsiniz.​

Kalite Sağlık Eğitim Danışmanlık A.Ş.
    Genel Merkez : Şemsipaşa Cad.No:14-16 Hasek İş Merkezi Üsküdar /İstanbul (Üsküdar Evlendirme Dairesi Yakını)​
    Merkez Ofis : Uncular Cad. No : 22 Kat : 3 Üsküdar / İstanbul (Üsküdar Belediyesi Yakını)​
    Tel : 0 (216) 444 35 78 - 0 (216) 495 21 22 - 0 (216) 334 71 00​
    Fax: (0212) 310 46 70​

4. Fatih Öksüz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    PERKEM İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI EĞİTİM KURUMU / KONYA

AĞUSTOS AYINA ÖZEL KAMPANYA - "TATİL FİYATINA EĞİTİM, EĞİTİM FİYATINA TATİL" -

TATİL TADINDA UNUTULMAYACAK BİR EĞİTİM ALMAK İSTİYORSANIZ MEVLANA DİYARINA BUYRUN -

15 GÜN RİXOS OTELDE KONAKLAMA DAHİL İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI EĞİTİMİ : 2.250 TL + KDV
    GELİN HEM SİZİ DÜNYACA ÜNLÜ RİXOS OTELDE MİSAFİR EDELİM HEMDE TÜRKİYE'NİN HER TARAFINDAN GELEN KONUSUNDA UZMAN HOCALARIMIZLA KALİTELİ BİR EĞİTİM HİZMETİ SUNALIM...
    Uzaktan eğitim başlama tarihi : 20 Temmuz 2013 - Örgün eğitim tarihi : 11 - 26 Ağustos 2013

İrtibat için
    0533 657 98 00
    0332 255 42 86
    egitim@perkem.com - fatih@perkem.com
    Sancak mah. Topbaş sk. No:7/A Selçuklu / KONYA (Eğitim merkezimiz Otogara çok yakın, sancak minübüsleri ve otobüsleri eğitim kurumumuzun önünden geçmektedir.)
  5. Fatih Öksüz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    İş Güvenliği Uzmanlığı Kursuna Kayıtlarımız Devam ediyor..

Kasım sınavı için son hafta sonu grubu.

Hafta Sonu Sabah Grubu : 09:00 - 14:45
    Hafta Sonu Akşam Grubu : 15:00 - 20:45

Uzaktan eğitim 9 Ağustosta başlıyor - Örgün eğitim 24 Ağustosta başlıyor.
    Kayıt için son gün : 5 Ağustos 2013 P.tesi
    Sınırlı sayıda kontenjan …
    Saygılarımla

Fatih ÖKSÜZ / PERKEM İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI EĞİTİM KURUMU - KONYA
    0533 657 98 00
    0332 255 42 86

www.perkem.com
  6. ersancavdar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Hedef Akademi İş Sağlığı ve Güvenliği
    BALIKESİR

HEDEF AKADEMİ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİM MERKEZİ (Balıkesir)
    Email: iletisim@balikesirisg.com
    [​IMG] Tel +90 (266) 241 8888
    Website: http://www.balikesirisg.com

Adres: Vicdaniye Mah. Yenisu Cd. No: 84/A/B Merkez Balıkesir

http://www.balikesirisg.com/hedef-akademi-balikesir-is-sagligi-guvenligi-iletisim-bilgilerimiz

İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI TEMEL EĞİTİM C SERTİFİKASI
    Sertifika Yenileme Eğitimleri
    Sertifika Yükseltme
    Kayıtlarımız Devam Ediyor.

Hafta içi
    Sabah Grubu : 9:00 – 15:00
    Öğleden sonra Grubu : 15:00 – 21:00
    H.sonu Sabah : 09:00 – 15:00
    H.sonu Öğle : 15:00 – 21:00
  7. ABDURRAHMAN YAVUZ İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    69917
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    YAVUZLAR İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ MERKEZİ
    YAVUZLAR İLK YARDIM EĞİTİM MERKEZİ
    Sağlık bakanlığından onay almış Yavuzlar ilk yardım eğitim merkezi ilk yardımcı sertifikası vermektedir. İşyerlerinde ilk yardım; herhangi bir kazada yada yaşamı tehlikeye düşüren acil durumlarda sağlık görevlilerinin olay yerine intikal edinceye kadar hayatın kurtarılması yada durumun daha kötüye gitmesini engelleyebilmek için yapılan müdahalelerdir. Temel ilkyardım eğitim süresi toplam iki günden az on günden çok olmamak üzere asgari on altı saattir. Eğitime katılanlar, on altı saatlik eğitimin tamamına devam etmek zorundadırlar.

Web: http://www.isguvenligivehekimi.com/ilk-yardim-egitimi.html
    Cep: 05556855955
    Tel: 03523204411
    Fax: 03523204400
    Adres: Hacı Saki Mah. Alpay Sok. Lifos Tower İş Merkezi A blok Kat:4 No:7 Kocasinan/KAYSERİ
  8. FT SRC EĞİTİM İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    İŞTE SİZE YENİ BİR KARİYER FIRSATI!!!
    AB uyum yasalarının gerektirdiği TMGD bulundurma zorunluluğu ülkemizde de yürürlüğe girdi. Bakanlık bu gereksinimlerini karşılamaları için firmalara verdiği süreyi son bir kez uzatarak 30 Haziran 2015 yaptı. Bu tarihte cezai yaptırımlara gideceğini resmi gazete yoluyla duyurdu. Süre uzatımının nedeni; hali hazırda yeterli "danışman" bulunmuyor olması. Türkiye genelinde TMGD eğitimlerine başlanmakla birlikte yeterli TMGD sayısına ulaşılamadı. TMGD eğitimlerine başvurusu yapabilmek için Üniversitelerin herhangi bir 4 yıllık bölümünden mezun olmak yeterli. Bir TMGD, 5 ayrı firma ile danışmanlık sözleşmesi yapabiliyor. Daha Detaylı bilgi için www.adrturk.com linkini ziyaret edin.