1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Yetki belgesinin geçerliliği iptal edilmiş ortak sağlık ve güvenlik birimlerinin (osgb) listesi için

Konusu 'OSGB' forumundadır ve Ergül Çatalbaş tarafından 9 Ocak 2013 başlatılmıştır.

1. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İzmir Büyükşehir Belediyesi
    Bakanlığımızca Yetki Belgesi İptal Edilen OSGB'ler
    Belge No Unvan Adres İl
    10 SELİN İnşaat Turizm Müşavirlik San. ve Tic. Ltd. Şti. 1042 Cad.1335 Sok.No:8/10 A.Öveçler/ANKARA

23 ORTAK Özel İşyeri Sağlığı İş Güvenliği ve İş Eğitimi Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. 2818 Sok.No:1 C Blok Otoplaza Mersinli /İZMİR

96 ZİRVE Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimleri Tic.Ltd.Şti. YENİ YALOVA YOLU CAD. HİTİT PLAZA NO:426 KAT:3 OSMANGAZİ / BURSA

128 Hülyam Özel İSG Hiz.ve Dan. Tic.Ltd.Şti. (Sakarya Şb.) 1.Organize Sanayi Bölgesi Şehit Onbaşı Zekeriya Gözyuman Caddesi No:57 Arifiye /SAKARYA

18 DETAM Danışmanlık Eğitim Teknik Araştırma Mühendislik Ltd.Şti. Şerefli Sok. No:35 C27 Mebusevleri/ ANKARA

180 ARAS İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanlığı ve İşyeri Hekimliği Eğitim Merkezi Sağlık ve Turizm Tic. Ltd. Şti. Peyas Mah. 270 Cad. 79.Sokak Güzel Feza Evleri Sitesi 15-A Blok Kat:1 D:2 Kayapınar/DİYARBAKIR

Kendi İsteği İle Yetki Belgesi İptal Edilen OSGB'ler

108 ORSA İş Güvenliği Çevre Mühendisliği Danışmanlık Özel Eğitim Özel Sağlık Ticaret Ltd. Şti. Organize San. Böl. 103.cad. No:96 UŞAK

114 UKM UĞUR KARAHAN MERKEZ SAĞLIK TURİZM HİZ. SAN. VE TİC LTD. ŞTİ.(Tekirdağ Şubesi) Gazi osmanpaşa mah. Akbaba Sok. Kılıç Apt. No: 3/3 Çerkezköy / TEKİRDAĞ

136 İLERİ İŞ SAĞLIĞI VE İŞ GÜVENLİĞİ ÖZEL SAĞLIK VE EĞİTİM HİZ. DANIŞMANLIK TİC. A.Ş. Tuzla Sanayicileri OSB Melek Aras Bulv. Sosyal Donatı Alanı No:7 Tuzla / İSTANBUL

31 İLKEM Danışmanlık Eğitim ve Sağlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. OSB 9. CAD DİSPANSER ÜNİTESİ NO:1/C ANBAR/KAYSERİ

169 SEÇ OSGB Denetim ve Eğitim Hizmetleri Limited Şirketi (İstanbul Şubesi) Kazımkarabekir Mahallesi 1001. Sok. No:32 Dükkan:2 Esenler/İSTANBUL

179 KORUR Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi ve İstihdam Hizmetleri Ltd. Şti. İnönü Mah. Kartal Cad. No : 48/A Ataşehir/İSTANBUL

Not: İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri Yönetmeliği'nin 20. maddesinin yedinci fıkrası gereği "Yetki belgesinin iptali veya geçerliliğinin askıya alınması durumunda önceden yapılan hizmet ve iş sözleşmelerinden doğan hukuki sonuçlardan OSGB’ler sorumludur."
  2. Ali İhsan Dönmez Hatay Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Hatay
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    kanun yeni yürülüğe giriyor neden bu iptaller acaba?
  3. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İzmir Büyükşehir Belediyesi

Eksiklikleri var demektir
  4. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman