1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Yetkilendirme hata veriyor. yardım lütfen!!

Konusu 'İSGKATİP' forumundadır ve Esma Trhn tarafından 22 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Esma Trhn İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    20048
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhaba,
    18 mayıs sınavında başarılı olup, belge numaramı aldım. İşyerimle sözleşme yapacağız fakat İSG Katip'te benim TC numaram girilince sistemde gözükmüyorum. Ben kendim girince sertifikam, sertifika numaram, vs. herşeyi görebiliyorum fakat işyeri üzerinden girince gözükmeme sebebi nedir sizce?
    Bakanlığı aradım, tahmin edileceği üzere kimse cevap vermiyor.
    Lütfen yardım ediniz acil olarak.
  2. Belge sınıfınız o iş yerine yetmiyor olmasın?
  3. aktasi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    7247
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Alarko Taahhüt Grubu
    tehlike sınıfını kontrol ediniz. işyeriniz cok tehlikeli ise göremezler sizi
  4. Esma Trhn İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    20048
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    tehlikeli sınıfta işyeri, ben c sınıfıyım. ama yine de en azından TC ile adımın çıkması gerekmez mi?
  5. Baran Aydemir İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    14829
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    geçici madde gereği bir üst sınıfta çalışılabilinir diye biliyorum
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 22 Ağustos 2013 ---
    GEÇİCİ MADDE 4 (1) Bu Kanunun 8 inci maddesinde belirtilen çok tehlikeli sınıfta yer alan işyerlerinde (A) sınıfı belgeye sahip iş güvenliği uzmanı görevlendirme yükümlülüğü, bu işyerlerinde Kanunun yürürlüğe girdiği tarihten itibaren dört yıl süreyle (B) sınıfı belgeye sahip iş güvenliği uzmanı görevlendirilmesi; tehlikeli sınıfta yer alan işyerlerinde ise (B) sınıfı belgeye sahip iş güvenliği uzmanı görevlendirme yükümlülüğü, bu işyerlerinde Kanunun yürürlüğe girdiği tarihten itibaren üç yıl süreyle (C) sınıfı belgeye sahip iş güvenliği uzmanı görevlendirilmesi kaydıyla yerine getirilmiş sayılır.
  6. Erkan ERSOY İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Uzman aratma kisminda c sinifi olarak seciyor musunuz?
  7. Esma Trhn İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    20048
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    evet seçiyoruz Erkan bey.
  8. emregee İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    hepimiz osgb-isis turkey
    mernis güncelleme sırası size gelmemiş olabilir veya işyerinin nace kodu ile ilgili bir eşleşme problemi olabilir...
  9. Esma Trhn İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    20048
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    evet sanırım nace kodu yanlış girilmiş. çok tehlikeli olarak gözüküyor. SGK'yı arayıp düzelttireceğiz. Teşekkürler herkese.
  10. Funda T. KURT İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    28588
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    BİLÇEV MÜHENDİSLİK
    Arkadaşlar, kendi firmamızda ISG uzmanı olarak görünmek istiyorum. isg katipe girip belge numaramı görüntüledim. şimdi ne yapmam gerekiyor. Firmamın da kendi sayfası oluyor mu? sözleşme nereye yükleniyor yardımcı olursanız çok sevinirim :)