1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Yevmiyeci çalıştırmak

Konusu 'Mesleki Tecrübe ve Deneyimler' forumundadır ve Recep Öncevarlık tarafından 13 Haziran 2013 başlatılmıştır.

 1. Recep Öncevarlık İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  Bazı firmalar iş yükü artınca günlük vasıfsız ve yevmiyeci (gündelikçi) adı altında kişiler çalıştırıyorlar. Bu durumda nasıl bir çalışma yapılıyor. İş güvenliği uzmanı nasıl bir yol izler? Bununla ilgili tecrübe sahibi olan arkadaşlar cevap verebilirlermi?
 2. Kürşad Yüksel İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  9434
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Güzel soru. Tehlikeli sınıfta bir işletme yevmiye ile çalışacak birini çalıştırmak için 12 saat eğitim mi verecek? Yevmiyenin sözlük anlamı zaten günlük demek, çalışan 1 gün çalışmak için 2 gün eğitim mi alacak ?
 3. Anıl Keskin Haber Grubu

  • Haber Grubu
  Sertifika Numarası:
  92297
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Ziyaretçi talimatı verirsin genel İsg kuralları vs... İmzalattırırsın Ne iş yapacaksa talimatları yeterlidir o arkadaş çünkü senin çalışma saatine dahil olan kişi değil sen sadece o adamın güvenli çalışmasından sorumlusun