1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Yine iş kazası-yine sağlık trajedisi

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Erdem Baskın tarafından 2 Ocak 2014 başlatılmıştır.

 1. Erdem Baskın Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  OSGB
  Bursa'da İş Kazası: 1 Yaralı
  İnegöl ilçesinde elini makineye kaptıran 16 yaşındaki işçinin parmakları koptu.

  İnegöl ilçesinde, elini makineye kaptırması sonucu parmakları kopan 16 yaşındaki işçi yaralandı.
  Alınan bilgiye göre, Ağaç İşleri Sanayisi Bölgesi'ndeki bir plastik fabrikasında çalışan 16 yaşındaki Ahıska Türkü İ.B. enjeksiyon makinesinde çalıştığı sırada elini makineye kaptırdı.
  Sol eli ve 5 parmağı parçalanan İ.B, fabrikadaki arkadaşları tarafından otomobil ile İnegöl Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Burada ilk müdahalesi yapılan genç işçinin Bursa'ya sevk edilmesine karar verildi.
  Fabrika sahipleri İ.B'yi kendi otomobillerine alarak Bursa'ya hareket etti. Bir süre sonra buzlukta muhafazaya alınan kopan parmakların acil serviste unutulduğu fark edildi. Bursa'ya giden araçtakiler aranarak geri dönmeleri istendi. Otomobil geri geldiğinde iş yerinde çalışan bir kişi plastik e

  [​IMG]
  http://www.haberler.com/bursa-da-is-kazasi-1-yarali-5497223-haberi/

  Ekli Dosyalar:

  • haber.jpg
   haber.jpg
   Dosya Boyutu:
   108,5 KB
   Görüntüleme:
   10.709
 2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  haberde geçen işyerinde 16 yaşında genç işçi çalıştırılması durumu nedir acaba merak ettim.mesleki eğitimi var mı?Olay tradeji ötesi kazanın başından sonuna ihmal ve duyarsızlık dolu..ayakkabı kutusuna koymasalar kopan parmakları umarım ağzı kapalı temiz bir şeffaf bir torba içinde sıcağı sıcağına ameliyata yetiştiriverirler inşallah.belli olmaz bunlar kopan uzuvları buz içinede atabilirler..
 3. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  arkadaşlar kopan parmaklar acil serviste buzlukta unutulmuş…poşet içinde buz parmaklar ameleliyata yetiştirmişler..torba içinde buz içinde parmaklar..!!!!
 4. Erdem Baskın Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  OSGB
  Burası Türkiye
 5. Onur Kaysavuk İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  dokular yanmıştır artık soğukta