1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Yok artık...

Konusu 'Serbest Kürsü' forumundadır ve Saadet Kurşun tarafından 12 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Saadet Kurşun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Vatana millete hayırlı olsun... Artık fen edebiyatlılar da vergi müfettişi yardımcısı olacak...Yazık sırf üç beş kuruş para için insanları ümitlendirip hayal kırıklıgına ugratıyorlar.O kadar insan isg uzmanı olacagız diye bir dünya para döktü bundan bişey çıkmadı şimdi de fen fakültelileri vergi müfettişi yapacaklar...Hakkımızda hayırlısı olsun....
    http://www.vdk.gov.tr/File/?path=RO...ız Genel İçerik/GirişSınavıİlanı(28Eylül).pdf
  2. Onur Kaysavuk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    herşey olabilir ortam müsait :D
  3. Gülnaz Tercan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bende gördüm Fen Fakültesi mezunu olduğum halde çok mantıksız buldum ayrıca başvuru ücreti için yapıldığını düşünüyorum zira 150 tl az para değil.
  4. Saadet Kurşun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bende aynı şeyi düşünüyorum seçimler yaklasıyor diye insanları böylesine kullanmakta vicdansızlık ...
  5. cul_de_sac İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    oh ne ala memleketim
  6. Ayça Bulut İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    beş dakkada değişir bütün işler
  7. Sevecen Günel Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    onu yapacaklarına öncelikle fen fakiltelerini azaltsınlar,
    her üniverstede var bir tane, yığınla işsiz mezun var.
    kapat işte kötü olanlarını. bilim adamı olacak kadarı kalsın.
    başka bölümler aç ara eleman eksiği var onları arttır.
  8. Ayça Bulut İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman

biz ara eleman ülkesiyiz canım öyle mucit bilim adamı felan çıkmaz bizden haddiimizi bilelim ha bir ümit düşünülmeden açmışta açmışlar gençler bir yerlere yerleşssin de ne olursa olsun .. genç nüfus oranının fazla olduğu ülkemiz de napicak bu gençler üniversitelere hapsolucak
  9. Vedat VELİOĞLU İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ÖZEL BULURSAM ÖZEL ÇALIŞIYORUM. GÜZEL BULURSAM GÜZEL ÇALIŞIYORUM.
    Devlete para lazım. Suriyelileri besliyor. Maaş ve ev var. Biz gitsek oraya bizi ne yaparlar????
  10. A. Onur Sevinç Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Cummins Makina
    Herkese bir parmak bal çalıyorlar. Torpil olmadan giremezsin zaten, boş yere ümit veriyorlar insanlara. Zaten artık devlet memuru olunmaz, inanılmaz bir kadrolaşma oldu. Bizim ( yada benim ) gibi muhalif bir insan orada yapamaz. İşinin ta ( küfür ) diyip çıkarım. Zaten özeldeki imkanlar hiç bir yerde yok. Kedine güveniyor ve işinde iyi isen, özel sektör. Yok ben yapamıcam bu kadar gürültü patırdı bana göre değil diyorsan, 657 sana göre ^^
  11. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    :::::::::
    Eeee.
    Ne olacaktı?
    Sayı fazla, boşta eleman var, seçimler yakın.
    Aynı seçim öncesi askerlik sürelerinin kısaltılması çalışması gibidir bu tarz işler.
    Senin devlete yapacağın katkı belli, şu an işsiz kişilerin devlet kadrolarına atanması ile yapılacak katkı belli.
    Fen Edebiyat fakültelerinin hala kapasite arttırarak eğitime devam etmesine de değinecek olursak,
    bu ülkede diplomalı olmak birçok açıdan sadece yöneticilerin işine yarar şeyler.
    Biz bu kadar senede okur-yazar oranını şu kadar arttırdık, bizim zamanımızdan önce şu kadar üniversite vardı, biz bu kadar açtık, eskiden lise mezunu şu kadar kişi vardı, bizim iktidarımızda çoğunluk üniversite mezunu demeleri lazım. İş oranını veya mezun/çalışan oranını anlatmazlar ve/veya anlatamazlar. Çuvallarlar. Bu tamamen siyasi stratejik bir olay ve bu işi de inanın çok iyi yapıyorlar.
    Daha ne beklerdiniz ki?
  12. Gülnaz Tercan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Sonuna kadar katılıyorum.
  13. Saadet Kurşun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    zaten secim ayagına millet vekilleri eşini dostunu son kez bir yerlere yerleştirme derdine düştü baktılar gördüler torpilli akrabalarınde yerleştirecekleri fen edebiyatlı kılıfına uydurmak için fen edebiyattanda basvuru kabul ediyorlar alacakları kişiler bellidir zaten
  14. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    :::::::::
    Sözleşmelilere kadro müjdesi geldiğinde güzel ülkemin güzel belediyeleri yaşlarına bakmadan bütün akrabalarını 24 saat içerisinde belediyeye sözleşmeli işçi statüsünde aldılar. Şimdi aslanlar gibi kadrodalar.
    Bu her zaman yapılan rutindir zaten. Minareyi çalan kılıfını hazırlar misali.