1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Yorum sizin...

Konusu 'Serbest Kürsü' forumundadır ve Tuğba Coşkun tarafından 9 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
  2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    bu iş basit kolay bir iş miş gibi salça etmeye çalışıyorlar..
  3. mery İSGforum Üyesi

herkes neler olmak istiyor ama...
  4. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Abla bişe anlamadım valla..neler olmak isterken neyi kastettin anlamadım ki?
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 9 Nisan 2013 ---
    illa bişeler yazacak..:)
  5. Nurdan Dahi İstanbul Temsilcisi

• Forum Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    İstanbul
    Sertifika Numarası:
    45334
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEZ MEDİKAL
    işyeri hekimi olmak istiyorum :D
  6. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    popstar olmak istiyorum :)
  7. Dilek Altınok İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    astronotluktan ek geliri olan ama esasında tanrı parçacığını bulan ilim ve bilim insanlarından biri olup, eşe dosta caka satmak istiyorum.
  8. Anıl Keskin Haber Grubu

• Haber Grubu
    Sertifika Numarası:
    92297
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri bölümü, başta hukuk iktisat olmak üzere, işletme, maliye ve yönetim bilimi alanlarından faydalanarak, çalışma hayatında gerekli olan bütün bilgileri, özellikle işçi-işveren ilişkileri, sosyal güvenlik, endüstriyel demokrasi, servet ve gelir politikası, milletlerarası planda sosyal politika alanına giren bilgilere ilişkin konularda eğitim ve araştırma yapar.
    iş sağlığı ve güvenliği konusu nerden bu bölüme giriyormuş ben anlamadım doğrusu
  9. cul_de_sac İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bende kanadım olsun istiyorum :) ... İki tane evrak incelemeyi iş güvenliği uzmanı olmak sanıyorlar, şu an itibariyle yağmur altında şantiyeyi dolaştım komple sırılsıklamım elektirk tesisatlarını kontrol ettim ve yapılan işleri takip ettim, paçalarıma kadar çamur içindeyim, bunu kaç ekonomici yapar yada yapmaktan anlar soruyorum ... Ve yahut kaç kişi bunu yapmaktan zevk alır ?
  10. Onur Umur Emektar Üye

• Emektar Üye
    Sertifika Numarası:
    48078
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEİAŞ
    valla ben bilinçaltımda hep bir diktatör olmak istedim.. Bastıramıyorum. Herhalde yanlışlıkla devlet başkanı olsam biraz sert bir rejim olurdu:)
  11. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    :::::::::
    Nedeni belli. Sınavda çıkan birkaç Hukuk dersini ve yönetmelikleri eğitimleri konusunda aldıkları için bunu bir hak olarak görüyorlar. Oysa bu arkadaşlarımız gerçek hayatın sadece kağıttan ibaret olduğunu sanmaktalar sanırım. Masa başında işlerin ve kazaların çözüleceğine inanmaktalar. Teknik kişilerden birşey anlayamamışlar. Bir mühendisin aldığı eğitimleri de hiçe saymışlar. Ne iş olsa yaparız abi moduna kendilerini sokmuşlar. Oysa bir makina teçhizatının acil durdurma prosedürlerini 2-3 ders saatinde öğreneceklerini sanıyorlar. Bu düşünceleri ile bile bu belgeyi hak etmediklerini zaten kanıtlamış olmadılar mı. :D
  12. Onur Umur Emektar Üye

• Emektar Üye
    Sertifika Numarası:
    48078
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEİAŞ
    Ben Ali Tezel'in de bu görüşte olmasına şaşıordım ve büyük hayal kırıklığına uğradım. ssoyal güvenlikel ilgili her şeyi bildiğini zannettiğim bu insan daha İSG nin teknik bir bilim olduğunu farkedememiş. Bence ÇEKO cu arakdaşlar teknik bir alanda yüksek lisans yaparsa İSG uzmanı olabilmeli ancak..
  13. Anıl Keskin Haber Grubu

• Haber Grubu
    Sertifika Numarası:
    92297
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    o zaman herhangi bir bölüm mezununun da bir farkı yok onlar da isig uzmanlığı isteyecek onlar da yüksek lisans yapalım diyecekler :S
  14. Suat Zengin İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    127209
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KALE OSGB
    canım TÜRKİYEM'İN canım İNSANLARI herkes her istediği şey olsaydı...