1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Ziraat bankası internet şubesi iş güvenliği sertifika ücreti yatırılan kısım

Konusu 'Resmi Sınav Soru ve Cevapları' forumundadır ve bim tarafından 13 Haziran 2013 başlatılmıştır.

 1. bim İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Kamu
  Arkadaşlar, ziraat bankası internet şubesi üzerinden sertifika ücretini artık yatırabilirsiniz, ziraat bankasındaki arkadaşımdan aldığım bilgiye göre, Ziraat İnternet şubesinden,

  OGS & Diğer Ödemeler kısmından, en altta Diğer Kurumlar'a tıklayıp ÇSGB İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ SERTİFİKA TAHSİLATLAR KISMINDAN TC kimlik numaranızla sertifika ücretini ödeyebilirsiniz. Ziraat İnternet hesabı olmayanlar şubelerden ödeme yapabilirler.
 2. Arif Baştürk İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  atm lerden de oluyormu acep?
 3. bim İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Kamu
  atm olayını bilemiyorum, bir denemek lazım.
 4. Arif Baştürk İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  sınav ücretinin atm den yatırmıştım.. şimdi iş çıkışı tekrar denicem bakalım.. becerebilirsek ne ala :D
 5. shalic İSGforum Üyesi

  merhaba arkadaşlar sertifika vize işlemi yapan var mı aranızda? vize için sadece dilekçe ile başvuru mu yapılıyor ve ücreti ne kadar acaba?