1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Ziraat mühendisleri, tanişip, bilgi paylaşiminda bulunalim :)

Konusu 'Tanışma Odası' forumundadır ve FNUR ŞİŞMAN tarafından 25 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Takipteyim...
  2. cevdet İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ziraat Mühendisiyim,19 Mayıs Üniversitesi Tarla Bitkileri bölümü mezunuyum.Uzun yıllar organik tarımla ilgili yurtdışı menşeğli firmalara danışmanlık yaptım.1 yıldır az tehlikeli ve tehlikeli firmalarda hem bireysel hemde OSGB bünyesinde İş Güvenliği Uzmanlığı hizmeti vermekteyim.
  3. nevin yavuz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    91474
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    yeliz hanım ben aydın adü tarla mezunuyum.2001 yılı. isg sınavına girdim. geçerim sınavı. şimdi a belgesi sınavına hazırlanıyorum.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 30 Aralık 2013 ---
    şeker fab. çalışıyorum. 2005 den beri.
  4. Kemal Ev İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    EMK
    Arkadaşlar Merhaba ,
    Dayanışma anlamında hayli sorunlu bir mühendislik bizimkisi. Elbette , yaşam koşullarının giderek acımasız hale geldiği günümüzde hiçkimse bir diğerinin iyi olmasını istemiyor. Tam rekabet , nefes alabildiğimiz en küçük noktadan girebilmekte. Herşeye rağmen kötümser olmayıp , birlikteliği kurabilmek önemlisi...
    Lisans eğitimimi Selçuk , yüksek lisans eğitimimi Ankara Üniversitesi'nde tamamladım. Kısa süreli bir doktora serüveninin ardından serbest çalışma yaşamına atıldım.
    Mayıs 2013 isg sınavında 68 , Aralık 2013 sınavında oldukça iyi bir net le yeni bir serüvenin kapılarını aralamayı düşünüyorum. Şubat 2014 de kısmet olursa " A " belgemi alabilmek için savaşımı sürdürücem.
    Tüm meslekdaşlarıma , zorlu yaşamın içerisinde sağlık , huzur ve başarı dolu bir süreç diliyorum
  5. nevin yavuz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    91474
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    aslında iş potansiyeli gayet iyi. ben sürekli arazideyim. üreticilerle sürekli iç içeyim. bende isg serüvenine benim gibi ziraat müh. ve uzman olan arkadaşlarım sayesinde katıldım.
  6. mdogan79 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    merhaba arkadaslar bende ziraat mühendisiyim, bitki koruma mezunu- son sınava girdim nasib olursa inş. c sınıfı uzmanlığımı alacam
  7. serdar şentürk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    tarim makinalari 98 mezunuyum bu sinavdan 90 bekliyorum
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 7 Ocak 2014 ---
    subat sinavinda. A olmak icin calisacagim ama isg yapmayi dusinmuyorum simdilik. ziraat muhendisi olarak devam etmeyi planliyorum ama kismet yinede