1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Ziraatten para yatırabilen var mı?

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Can Koral tarafından 14 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Can Koral İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    50445
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    herkes hızlı olmak istiyor sanırım şu anda sistem kapalı çoğu kişi de çalışıyor doğru zamanda ilk biri bizi yönlendirirse daha rahat hareket ederız dıyorum..en son bakan herhangı bırı varmı sıstem acıldı mı?
  2. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    ziraat internet şubesine öğleden sonra bakmıştım, sistem açılmamış, isggm'nin duyuru yapmadan sistemin açılacağını düşünmüyorum. ziraat'e a-b-c sınavlarını kazananların listesi verildikten sonra duyuru yapılacaktır.

şahsen hızlı olma gibi bir düşüncem yok :)
  3. Can Koral İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    50445
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    valla ben su anda bı fırmada calıısorm ve benden haber beklıorlar c sınıfı uzman oldugum ıcın ogsb ıle sozleşmeyı feshedıcekler o yuzden benım bıraz acelem var devlet ha deyınce ısımızı halledemeyecgı ıcın hız onemlı su anda...
  4. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    doğrudur, o zaman duyuru yapılır yapılmaz ücreti yatırın, mayıs'ta ücreti yatırdıktan 3-4 gün sonra belge numarasının isg-katipten çıktığını anımsıyorum.
  5. Can Koral İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    50445
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    o dediğiniz 3-4 gün doğruysa çok gusel olur sizi de güzel anarım:D
  6. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    kulaklarım çınlarsa Can bey belgesini almış derim :) inşallah dediğim gibi olur biran önce alırsınız, süre uzarsa yoğunluktan uzar.
  7. Can Koral İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    50445
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    evet doğru bakalım umarım yarın en azından biri parayı yatırdım diye bir mesaj gönderir...
  8. rıza akar İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    83258
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    MİLAT OSGB
    ben bugün ziraat bankasında gişeden parayı yatırdım sertifika yenileme ücreti 103,25 tl bankamatikten denemeyin çünkü orada bağlantılı ödeme kanalı yok
  9. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    ziraat'ten sertifika tahsilatlarına şimdi tekrar baktım henüz açılmamış, şöyle afilli bir numara vereceklerini bilsem hemen yatırayım ama yatırmayacağım. :)
  10. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    ziraatin sistemi açılmış şu anda sertifika ücreti yatırılabiliyor.
  11. C den B ye geçenler 413 tl mi yatıracak 103,25 tl mi?acil cevap:oops:
  12. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    413 tl
  13. ŞABAN KURT İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    İYİ GÜNLER PARAYI YATIRDIKTAN SONRA, PRİM GÜNÜ DÖKÜMANI İLE POSTA YOLUYLA ADRESE GÖNDERME OLUCAK MI? ONSAN SONRAKİ AŞMA NASIL OLUCAK. YARIDMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM...
  14. irem şeker İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    50686
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bankamatikten mi gişeden mi yatırdınız acaba?
  15. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    bana soruyorsanız henüz yatırmadım, ziraat internet şubesinde tc no girince çıkıyor.
  16. ŞABAN KURT İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    DAHA YATIRMADIM BANKAMTİKTEN OLUYOR MU ONU DA BİLMİYORUM. BİŞEKİLDE YATIRDIKTAN SONRA POSTA YOLUYLA PRİM GÜNÜ EVRAKINI GÖNDERİCEZ Mİ ÖNCKİ BAŞVURULAR GİBİ...
  17. irem şeker İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    50686
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    teşekkkürler
  18. d.baştog İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    arkadaşlar , burada konuşlamalar o kadar dağınık ki, c ,b,a karışmış vaziyette.
    deneyimli arkadaşlardan sunu öğrenmek istiyorum.
    kazanılan c belgesi için süreç nasıldır.
    para yatırma,isg kati olayı... vs. busüreci yaşayan arkadaşlar ,yeni adaylara yardımcı olabilir mi .
    teşekkürler
  19. Deniz Kaya İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    79933
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    kredi kartı geçiyor mudur acaba :) yok ciddi ciddi soruyorum. trink 413 herkes kolay kolay veremez.
  20. Mehmet Akın İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    67025
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Bakanlıktan süreç ile alakalı duyuru yaparlar herhalde herkesin kafası karıştı.