1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Ziraatten para yatırabilen var mı?

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Can Koral tarafından 14 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Yasin Çetin İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    46208
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    413 TL
  2. Onur Dinçer İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    A sınıfını kazandım, bugün parayı yatırdım, artık şimdi isg katipte güncelleme bekliyorum... sertifikayı adrese yollarllar...
  3. Yasin Çetin İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    46208
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    adrese yollama yapmıyorlar diye biliyorum...
  4. Salih ŞENER İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    100394
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu/NEVŞEHİR
    Belge yükseltme: "C" den "B" ye ---> 103,25 TL olduğuna emin misiniz ?
  5. Onur Dinçer İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    C sınıfını adrese gelmişti bunu da öyle yaparlar diye düşündüm. başka türlü nasıl alacaz ki?
  6. Yasin Çetin İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    46208
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    C sınıfı belgeler eğitim kurumlarından alındı, adrese göndermediler ki.... bunda nasıl yaparlar ben de bilemiyorum
  7. Onur Dinçer İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Yasin bey ben 18 mayıs da sınava girdim C oldum benim sertifikam adrese yollandı...
  8. Esin Özkan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    413 TL'yi yatırdım ancak İSG Katip aktif görünmüyor. Bir sorun mu var yoksa aktif hale geçmesi için zaman mı gerekiyor? Bilgisi olan varsa ve yardımcı olursa sevinirim...
  9. Onur Dinçer İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    ay sonuna kadar güncellenir diye düşünüyorum, zaman gerekiyor...
  10. Esin Özkan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    B sınıfı yükselme sınavını ihtimalini görebilmek için İSG Katip'e girmeye çalışıyordum ancak duyuruyu tekrar okudum. Yükselme sınavı durumumuzu 22-27 Ocak tarihlerinde görüntüleyebilecekmişiz. Yardımınıza teşekkürler.
  11. Ahmet A. İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    57070
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Teknik Öğretmen
    Esin Hanım, parayı yatırdığınıza göre ayın 22 sine kadar bekleyeceksiniz. İsg-katip o tarihte sorgulamaya açılacak.. bilginize
  12. Onur Dinçer İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    şubat sınavına girmeyecek ancak yükseltme parasını yatıranların bakalım sisteme girişi ne zaman olacak...
  13. Ahmet A. İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    57070
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Teknik Öğretmen
    -) Belge ücretini yatırarak söz konusu sınava girebilecek adaylar 22 Ocak 2014 gününden 27 Ocak 2014 günü mesai bitimine kadar İSG-KATİP http://isgkatip.csgb.gov.tr/Logout.aspx adresinden sınava girebilecekleri belge grubunu sorgulayabileceklerdir.
  14. mdogan79 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    merhaba arkadaşlar 21 aralıkta c belgesini kazandım. subattaki yükseltme sınavına girebilmek için 413 tl mi yoksa 103 tl mi yatırıyoruz. ziraat bankasına belge yenileme mi yoksa yükseltme sınavı mı diye yatıracağız. bu konuda bilgilendirir misiniz.
  15. Kürşat Olcay Kilim İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    37748
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    @mdogan79, cebinize 413 TL koyup Ziraat Bankasına gidin, memur biliyor kimden ne kadar alacağını. Çünkü liste ÇSGB'den geliyor.

Sizin 413 TL yatırmanız gerekecek.
  16. mdogan79 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    kürşat bey, yükseltme sınavı için 413 tl yatırdıktan sonra, ssk pirim gün sayısı için internetten doküman indirip çalışma bakanlığına mı yollucagız yoksa, isg katip üzerinden prim gün sayısı otomatik mi görünecek (hangi sınıf sınavına girebileceğimiz görünecek mi). tessekkürler
  17. Ahmet A. İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    57070
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Teknik Öğretmen
    Sn. mdogan79, parayı yatırdıktan sonra 22 ocağı bekleyeceksiniz. İsg - katip 22-27 ocak tarihlerinde sorgulamaya açılacak. Eğer o rada bir terslik görürseniz bakanlığa döküman yollayacaksınız.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 15 Ocak 2014 ---
    -) Belge ücretini yatırarak söz konusu sınava girebilecek adaylar 22 Ocak 2014 gününden 27 Ocak 2014 günü mesai bitimine kadar İSG-KATİP http://isgkatip.csgb.gov.tr/Logout.aspx adresinden sınava girebilecekleri belge grubunu sorgulayabileceklerdir.
  18. Abdullah BARDAKCI İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bugün (çarşamba) ben yatırdım.
  19. Nurdan Dahi İstanbul Temsilcisi

• Forum Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    İstanbul
    Sertifika Numarası:
    45334
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEZ MEDİKAL
    Bende yatırdım.
  20. Hakan DENİZ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bende hesap numaramı vereyim de biraz da benim hesabıma belge ücreti yatırın
    nasıl olsa burası Türkiye buradan yolunmadan çıkış yok
    ne kadar acayip rakam 413 tl insan yukarı doğru yuvarlar 425 450 falan diye