1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Ziraatten para yatırabilen var mı?

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Can Koral tarafından 14 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Salih ŞENER İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    100394
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu/NEVŞEHİR
    Teşekkürler Murat bey,
  2. Yalçın PEKOK İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    An itibari ile ziraat bankasından 413 TL yatırarak dekontu aldım. :D
    İşleyiş hakkındaki yorumlardan anladığım kadarı ile şubedeki memurun bilgisi olayı etkiliyor. Benden sadece kimlik istediler. TC numarası ile sistemden kaydımı bulup ben rakamı bile söylemeden kendisi 413 TL olduğunu belirtti ve dekontu verdi... Resmi duyurularda da herhangi bir hesap numarası falan verilmemişti zaten. Galiba şubelerin bu konu hakkında bilgi sahibi olmaları gerekiyor... Herkese başarılı bir iş hayatı diliyorum...
  3. Murat Koçak İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    64951
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Merinos - ÖZERDEM MENSUCAT A.Ş.
    valla deniz bey sormayın.. artı paraadan değil bir de ek hesaptan çekip 30 tl arkadaşdan alıp yatırdım dün. şu an beş kuruş yok

bu arada ziraatın sistemlerine güvenemediğim için gişeden yatırdım. 2-3 kere sorguladım. "KURUMSAL TAHSİLAT PROGRAMI"ile yatıracağım diye. zira gişedeki arkadaş "havale" falan dedi... HAYIIIRIRR dedim. Dikkat edin.
    zaten kurumsal tahsilat programına girince TC kısmı çıkıyor. oradan görevli görebiliyor ne için yatıracağınızı.....isssgm döner sermaye işletmesi adresi
  4. Bianegro İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    79595
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Orkun Grup nakliye& lojistik
    eğitim kurumunu aradım..yapılan açıklamalar ücret yatırmalar yükselme sınavına girecek için belirlenen süreler içinmiş..c sınavını kazananlar için açıklama yapılmamış, para yatırma dediler
  5. Bianegro İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    79595
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    ben kursu aradım..bizim para yatırma duyurumuz beklemedeymiş, para yatırma dediler..nasıl olacak bu iş
  6. Bianegro İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    79595
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    hayır değiller..duyuru yok
  7. onur taşçı İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    53910
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    arkadaslar internet bankacılıgından ben salı gunu yatırdım acık yanı sorun yok
  8. Salih ŞENER İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    100394
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu/NEVŞEHİR
    Ben C sınavına girdim, parayıda bugün yatırdım, Şubatta da sınava girecem, yani benim para boşamı gitti diyorsun. Sanmam, duyuru sadece yükseltme yapacaklar için olsa bile hesaba yatan bir para var ortada. Bu parayı ötekine sayarlar diye düşünüyorum.
    Bide, niye ayrı ayrı para yatırtsınlar ki, ne manası var.
  9. Can Koral İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    50445
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    o ne demek yahu adamlar paramızı aldı dekontumuzu verdı c sınıfı ıs guvenlıgı uzmanı olarak...hata vardır kurs yanlış anlamıs bence...
  10. Salih ŞENER İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    100394
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu/NEVŞEHİR
    Bence de Bianegro, sen bir kaç yere daha sor, işini sağlama al.
  11. Serkan Turgut İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    78873
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    ben de para biriktiriyorum. 13 TL oldu. kaldı 400 :):)
  12. feridun polat İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    88787
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ARAKADAŞLAR VEZNDEN YATIYOR BEN YATIRDIM. ATM DEN YATMIYOR
  13. Salih ŞENER İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    100394
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu/NEVŞEHİR
    Erkan bey sağolsun, kafamızda ki tüm soruları ekte ki dosya ile yanıtlamış.
  14. Onur Dinçer İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    şablonda bir yanlışlık var bence şubatta sınava girecekler sadece para yatırıcak herhangi bir yere evrak göndermicek diye biliyorum.
  15. songuko İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Kamu
    şubatta yükseltme sınavına girecek ve 21aralıkta C sınıfı uzman olmuş olan yokmu?
    bunu aydınlatsa
    bende evrak yollamayacak diye biliyorum
  16. Salih ŞENER İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    100394
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu/NEVŞEHİR
    21 Aralıkta C sınıfını kazananlar (şubatta sınava girsin ya da girmesin) belge almaya hak kazanmak için 413 TL yatırmak ve belgeleri eğitim kurumuna teslim etmek zorunda değiller mi ? Eğer böyleyse şablon doğru.
  17. Onur Dinçer İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    23 şubatta sınava girecekler için yazdım
  18. Bianegro İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    79595
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    pardon..yanlış okumuşum..evet arkadaşlarımla görüştüm onlar da beklemede parayı bekleten arkadaşlar var..muhtemelen önümüzdeki hafta içi duyurulur..
  19. Gülçin.Demirtaş İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    merh
    merhaba parayı boşuna yatırmadın bende bugün gittiğim kursu aradım parayı yatırın dediler sadece 5. maddeye takılı kalmıştım hani isg katibimde prim günü karşılığı doğru çıkarsada göndermek zorundamıyız diye sordum o kısım için csgb de zaten duyuru yapıcaklar takip edin dediler ama paranızı yatırın dediler.
  20. Salih ŞENER İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    100394
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu/NEVŞEHİR
    21 Aralıktan önce belge almaya hak kazanmış(21 aralıkta belge yükseltmeye girenler) olanların eğitim kurumuna belge göndermesine lüzum yoktur, demek istediyseniz tabii ki size katılırım.