1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Ziraatten para yatırabilen var mı?

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Can Koral tarafından 14 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Gülçin.Demirtaş İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    doğru biliyorsun bugün csgb da sitesinde bugün özellikle 5 maddede koyu harfli açıklama yapmışlar prim gün sınııf karşılığımız isg katipte doğru çıkar ise belge göndermek zorunda değiliz
  2. grkmtrkcn İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    93133
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    KONYA OSGB
    burası haerektli olduğu için buraya yazıyorum yardımcı olur musunuz.C sınıfı sınavını geçtim.şimdi firmalarla anlaşmam için osbg mi olmam gerekiyor işyeri hekimi mevcut ayrı ayrı sözleşme yapsak aynı yere bi sıkıntı yaşar mıyım
  3. Kemal Atlıtürk Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    014 Sertifika, Vize ve Yetki Belgesi Ücretleri

01.01.2014 tarihi itibariyle Sertifika , Vize(Yenileme) ve Yetki belgesi ücretleri yenilenmiştir. Belge ücretlerinin aşağıdaki meblağlar üzerinden yatırılması gerekmektedir.

İGU-İH Eğitici Sertifika Ücreti: 350 TL + KDV(%18) = 413 TL

İGU-İH Sertifika Yenileme Ücreti: 87,5 TL + KDV(%18) = 103,25 TL

OSGB/ Eğitim Kurumu Yetki Belgesi Ücreti: 10.000 TL + KDV(%18) = 11.800 TL

Sertifika almaya hak kazanan kişilerin Ziraat Bankası Kurumsal Tahsilat hesabına yeni sertifika ücreti üzerinden ödeme yapmaları gerekmektedir.

Sertifika yenileme ve yetki belgesi ücretlerinin Ziraat Bankası - Emek Şubesi İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesi hesabına (IBAN No:TR 8500 0100 0765 4050 8311 5007) yatırılması gerekmektedir.

İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü

Yetkilendirme Dairesi Başkanlığı

T.C. ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI - İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
    İş Sağlığı ve Güvenliği Kayıt, Takip ve İzleme Programı - İSG-KATİP - v4.13.07.24
  4. 413 tl yatırdım b için, acaba bu belgeleri nereye gönderecekler ,yine eğitim kurumuna mı yoksa bize mi,
  5. tufan güzel1 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    yardımcı olacak kimse varmı geçen yıl 2 sınavda başarısız oldum (67 ile) 21 aralık sınavına baş vurdum ama giremedim şubat sınavı için ne zaman baş vuru yapmam lazım yine dilekçe yazamam lazımmı çsg ye bilgisi olan paylaşırsa sevinirim sitres yaptı bu sınav artık
  6. Hakan DENİZ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ziraat bankası bireysel şubeye gidiniz.Belge ücreti yatıracağınızı belirtiniz.Kimlik numaranızı veriniz.Parayı teslim ediniz.Para üstü var ise onu alınız.Makbuzunuzu alınız ve iyi günler dileyiniz.Bu işlemler sıra size geldiğinde yaklaşık 2 dakika sürüyor.
  7. Tgco İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    C sınavına girecekseniz en yakın sınav mayısta
  8. tufan güzel1 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    şubattakine neden giremiyorum ?
  9. Serpil Gürbüz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    19960
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar ben bugün yatırdım ve dekontu aldım. Şimdi A sınıfı belgemin gelmesini bekleyeceğim.
  10. Nurdan Dahi İstanbul Temsilcisi

• Forum Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    İstanbul
    Sertifika Numarası:
    45334
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEZ MEDİKAL
    şubatta sadece yüselme sınavı olacakmış, A ve B sınavı olacak yani C olmayacak!
  11. Hakan Başaran_ İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    71006
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    ya arkadaslar alakasız olacak farkındayım ama. 21 aralıkta b veya a ıcın yukseltemeye gıren kısıler ıcın. sertıfıka ucretı yatırmanın son gunu varmı? veya bır aralık varmı su gun bu gun yatırın gıbı. net bılgısı olan varsa paylassın lutfen. zira herkes 413 tl yı nerden bulcam endısesınde.

tesekkurler.
  12. Bianegro İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    79595
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Orkun Grup nakliye& lojistik
    bu gece 23.59 son
  13. Hakan Başaran_ İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    71006
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    bu gece 23.59 da son olan. 21 aralıkta c ye gırıp subat 23 te b veya a ya gırmek ısteyenler ıcın son. bu sekılde olmasın. benım sordugum 21 aralıkta b veya a ya gırenler ıcın.yanı c yı daha once alanlar ıcın dıyım...
  14. Selman Doğan Serbest Kürsü

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    28982
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel Uzman
    17 ocak 2014 cuma günü yatırdım. Kurumsal Hesapta bir sorun yok. Artık sisteme tanımlanmasını bekleyeceğim.
  15. Nurdan Dahi İstanbul Temsilcisi

• Forum Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    İstanbul
    Sertifika Numarası:
    45334
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEZ MEDİKAL
    Zaman kısıtlaması yok, dilediğiniz zaman yatırın. zaman kısıtlaması şubat sınavına girecekler için...
  16. Bianegro İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    79595
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Orkun Grup nakliye& lojistik
    şubat ayında yükseltme sınavına girmek isteyenler için ayın 20 si son..fazlasını bilmiyorum..c sınıfına yeni girenler için duyuru yayınlanmadı
  17. Hakan Başaran_ İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    71006
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    tesekkurler Nurdan hanım.
  18. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    Nurdan hanım doğru cevabı vermiş ama forumda malesef sorunun cevabını bilmediği halde cevaplamaya çalışan arkadaşlar var.
  19. Abdulkadir kıvrak İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    21 aralık sonra s kazanan ve ücretini yatıran adaylardan sistemde aktif olan vamı ? ben hala isg katip portalına giriş yapamıyorum
  20. Ali_Özcan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    76378
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    DÜZCE ÜNİVERSİTESİ

16 ocak tarihinde A sınıfı belge üçreti 413 tl yi ben yatırdım.