1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Ziraatten para yatırabilen var mı?

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Can Koral tarafından 14 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Can Koral İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    50445
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ali bey sertifika numaranız c sınıfı için parayı yatırdıktan ne kadar zman sonra geldı acaba?
  2. Gülçin.Demirtaş İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    22.01.2013 tarihinde aktif hale geliceğiz isg katipten o zamandan itibaren bakılacak bilgilerinize sunulur
    saygılarımla
  3. Can Koral İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    50445
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    kesin bilgi mi Gülçin Hanım...
  4. Gülçin.Demirtaş İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    isterseniz genede kontrol edin ama çsgb nin sitesinde 23 şubat sınavı ile ilgili açıklama kısmında 22-27 ocak arasında isg katipten kontrollerinizi yapıp eğer sınav grubunuz yanlış çıkıyor ise 27 ocağa kadar şu adrese belgeleri götürün diyordu .
  5. Fikret Yetiştiren İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    78841
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    21 Aralıkta sınıf yükseltenlerde para yatırabilecek mi ? aydınlatabilirseniz memnun olurum.Daha belli değil diyenler var...
  6. E.akar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ben parayı yatırdım 413 tl
  7. Özlem Özkara İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    28425
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Parayı hangi hesaba yatırdınız acaba? Ben para yatırma ile ilgili duyuru göremedim. Linki atarmısınız?
  8. Nurdan Dahi İstanbul Temsilcisi

• Forum Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    İstanbul
    Sertifika Numarası:
    45334
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEZ MEDİKAL
    Çalışma bakanlığı İSGGM kurumsal tahsilat hesabına sertifika bedeli olarak Ziraat bankası gişelerinden yapabilirsiniz.
  9. Can Koral İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    50445
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    hımm onu bılıyorum da b a sınıfları ıcın cıkıcak dıye bılıodum umarım dogrudur saolun...
  10. Aynur Kayapınar İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    80755
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kimya Mühendisi
    Bugün yatirdim 513 TL.
  11. Ali_Özcan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    76378
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    DÜZCE ÜNİVERSİTESİ
    Ali bey sertifika numaranız c sınıfı için parayı yatırdıktan ne kadar zman sonra geldı acaba?

sanırım 15-20 gün sonra e-devlet üzerinde sertifikanız kullanıma açılıyor.
  12. Can Koral İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    50445
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    15 ocakta yatırdığıma göre o zaman sanırım şubat başında açılacak gıbı gorunuyor teşekkur ederım...
  13. Yalçın CEYLAN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    92080
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    ben dün (20 Ocak) internet üzerinden yatırdım, bugün (21 Ocak) İSG-KATİP'ten sertifika numaramı görebiliyorum.
  14. aykutcengiz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    para yatırma için son gün ne zaman ve bu zamanı aşarsak ne olur
  15. Mehmet Ali Sağlam İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    44846
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Belge yükseltme için para yatırmadı iseniz, açıklama yapılmasını bekleyin. İsg Katipte faturalar kısmında 350 TL yazıyor.
  16. KaliteAkademi İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    KALİTE GROUP
    Değerli A, B ve C İş Sağlığı Güvenliği Uzmanları ;

Merhabalar,

Genel anlamda tüm yazdıklarınıza katılarak hepimizin görüğü üzere duyuruları bir araya toparlayarak bilgi vermek istedik.

21 Aralık Sınavına C sınıfı uzman olmak için katılanlar ;
    Bakanlığın Ziraat Bankası 'Kurumsal Tahsilat' hesabına vezneden 413 TL (dekontunuzu alarak) yatırmanızı, sonrasında eğitim kurumunuza bu dekont ile sertifika işlemlerinizi başlatmanız gerekmektedir. Sertifika işlemi uzun süreler alabilir. Gerekli sertifika bedelini yatırdığınız için e-devlet web sitesi üzerinden İSG-Katip portalını kullanarak işletmelerle sözleşme yapabilirsiniz.

21 Aralık Sınavına sınıf yükseltmek için katılanlar ;
    Yine bakanlığın Ziraat Bankası 'Kurumsal Tahsilat' hesabına vezneden 413 TL (yenileme değil yeni sertifika alıyorsunuz) yatırmanız gerekmektedir. Göndermiş olduğunuz dilekçe gereğince A veya B sınıfı sınavına katılan uzmanların sertifikalarını bakanlıktan henüz bir duyuru gelmemesine rağmen eğitim kurumlarına değil şahısların adreslerine gönderilmesi mantık çerçevesinde olacaktır. İSG - Katip üzerinden tekrar giriş yapıp A veya B sınıfı uzmanlığınızı görebilecek, gerekli işlemleri yapabileceksiniz.

Peki gelelim 23 Şubat yükseltme sınavına katılacaklar ne yapacaklar ?

21 Aralık 2013 tarihinde C sertifika almaya hak kazananlar yada daha öncesinde C - B sertifikasına sahip olanlar ;
    - 20 Ocak 2014 tarihine kadar hak etmiş olduğunuz C sınıfı sertifika ücreti olan 413 TL'nin yatırılmış olması gerekmekte. (Daha önce sertikaya sahip olanlar herhangi bir işlem yapmayacaklar)
    - 22 Ocak - 27 Ocak 2014 tarihleri arasında e-devlet web sitesi üzerinden İSG-Katip portalı üzerinden prim gün sayınızın dengi olan (1500 prim günü B sınavına, 3000 prim günü olanlar A sınavına) sınava katılacaklarını sorgulamak durumundalar.
    - Duyuruda açıklandığı üzere ; Sorgulama esnasında gireceği belge yükseltme grubunun hatalı olduğunu düşünenler https://esgm.sgk.gov.tr/Esgm/ , https://www.turkiye.gov.tr/ adresleri ile SGK’dan alınmış prim ödeme gün sayılarını gösterir belgeleri dilekçe ekinde 22 Ocak 2014 gününden 27 Ocak 2014 mesai bitimine kadar Genel Müdürlüğümüz adresine göndermeleri ya da şahsen başvurmaları gerekmektedir. Süresi içerisinde dahi olsa kesinlikle faks, elektronik posta(mail) yolu ile yapılan müracaatlar ve 27 Ocak 2014 Pazartesi günü mesai bitiminden sonra Genel Müdürlüğümüz evrak bölümüne elden veya posta yoluyla yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.
    - 50 (elli) TL KDV dahil sınav ücretini 03-12 Şubat 2014 tarihlerinde; MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesi’nin T.C. Ziraat Bankası Ankara Başkent Şubesi, Türkiye Vakıflar Bankası Ankara Merkez Şubesi veya Türkiye Halk Bankası Küçükesat Şubesinden herhangi birisine “Kurumsal Tahsilat Programı” aracılığı ile yatıracaktır.
    - Adaylara ait fotoğraflı sınav giriş belgeleri; 17 Şubat 2014 tarihinde http://www.meb.gov.tr internet adresinden yayımlanacak, adaylar sınav giriş belgelerini bu adresten alabileceklerdir.

Sınava girecek tüm uzmanlara başarılar dileriz.
  17. Nurdan Dahi İstanbul Temsilcisi

• Forum Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    İstanbul
    Sertifika Numarası:
    45334
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEZ MEDİKAL
    350 + KDV = 413
  18. Can Koral İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    50445
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    nasıl goruyorsun hangı kısımdan gırdın?
  19. Yalçın CEYLAN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    92080
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    http://isgkatip.csgb.gov.tr/Logout.aspx adresine gir. "İSG-KATİP Giriş"i tıkla. T.C. Kimlik numaranı ve e-devlet şifreni gir. Açılan sayfada "Giriş"i tıkla. Karşına
    Ekran Alıntısı.JPG
    gelecek. Giriş yapar, belge numaranı da görürsün. Allah'a emanet ol.
  20. Can Koral İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    50445
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    işte bende 3 gun sonra tekrar deneyın yazısı cıkıo malesef ya:(