1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Zirai ilaç satışı yapan yerlerde risk analizi

Konusu 'Risk Değerlendirmeleri ve Yönetimi' forumundadır ve Çağlar Orhan tarafından 7 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

 1. Çağlar Orhan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  3413
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Merhaba arkadaşlar,

  Zirai ilaç satışı yapan firmalar için risk analizi çalışması olan var mıdır. Örnek olarak paylaşa bilir misiniz.

  Teşekkürler.
 2. İrfan Göksu İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Merhaba.
  Gübre satışı ve zirai ilaç satışı yapmak için var olan yönetmeliklerden yola çıkabiliriz bende bu konuda çalışma yapmak isterim.

  Zirai ilaç bayii yönetmeliği
  ve
  Kimyevi gübre denetim yönetmeliği

  şimdilik bunları buldum. Ziraat Mühendisi ve/veya zirai ilaçlarla çalışan arkadaşlar varsa başka ne gibi yönetmelikler ve kurallar var yardımcı olabilirler mi?