1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Zonguldak'ta yine acı haber geldi: 1 ölü

Konusu 'Kaza ve Olay Haberleri' forumundadır ve Ergül Çatalbaş tarafından 11 Ocak 2013 başlatılmıştır.

 1. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

  • Bölüm Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  47072
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  İzmir Büyükşehir Belediyesi
  Zonguldak'ta yine acı haber geldi: 1 ölü

  Zonguldak'ta özel kömür ocağında meydana gelen patlamada 1 madenci öldü, 2 işçi yaralandı, gazdan etkilenen 3 kişi de hastaneye kaldırıldı. Gelik beldesinde özel bir kömür işletmesinde henüz belirlenemeyen nedenle meydana gelen metan gazı patlamasında işçilerden Sedat Hamarat (33) hayatını kaybetti, Naim Kuyumcu (36) ve Ömer Caymaz yaralandı. Arkadaşlarını kurtarmak için ocağa girdiği belirtilen Mustafa Bektaş, Murat Karaman ve Mustafa Gideroğlu da gazdan etkilendi. Hastaneye gelen Hamarat'ın babası Kemal Hamarat, yakınları tarafından güçlükle sakinleştirildi. Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi'ne kaldırılan işçilerden ağır yaralanan Kuyumcu, yapılan ilk müdahalenin ardından Ankara'ya sevk edildi. Ömer Caymaz'ın da yoğun bakıma alındığı belirtildi.

  zonguldak-patlama.jpg