1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Zorunlu hijyen eğitimi

Konusu 'İş Hijyeni,Eğitimi ve Fizyolojisi' forumundadır ve Hale Tüzel tarafından 1 Nisan 2014 başlatılmıştır.

 1. Hale Tüzel İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  16748
  Uzmanlık Sınıfı:
  İş Yeri Hekimi
  Sayın meslektaşlarım,
  Zorunlu hijyen eğitimi çok yüklü bir program, bu sertifikasyon programında eğitimi verirken süre ve görseller konusunda nasıl bir yol izlediniz?
  Teşekkürler
 2. aliye gökçen çavuş İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  alp danışmanlık
  halk eğitim merkezinden eğitmenler geldi ve eğitimi verdiler.Benim firmaların bu yolu izliyor.
 3. Hale Tüzel İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  16748
  Uzmanlık Sınıfı:
  İş Yeri Hekimi
  Eğitim dökümanları üzerinden işyeri hekimi olarak eğitimi ben vereceğim ancak kitapçık halinde eğitimler. Sürem kısıtlı sunum haline getirebilmek için? Nereden edinebilirim sunum halini?