1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Zorunlu staj

Konusu 'Staj Rehberi ve İmkanları' forumundadır ve ercnkoca tarafından 25 Aralık 2012 başlatılmıştır.

1. ercnkoca İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Merhabalar arkadaşlar. şuan c sınıfı eğitim programına gidiyorum ve eğitim sonunda 40 saatlik mecburi staj içi gerekli yer bulamadım da. bana bu konuda yardımcı olabilecek olanlar varsa çok memnun olurum.
  2. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İzmir Büyükşehir Belediyesi

şehir neresi
  3. ercnkoca İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
  4. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    istanbulda büssürü OSGB var nedendir yada niye yardım etmezler anlamam..trabzon ve rize için elimden geleni ardına koymuyorum ben..elimden gelen bu en azından..:)
  5. ercnkoca İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    ilginiz için herkese çok teşekkür ederim.
  6. Ali İhsan Dönmez Hatay Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Hatay
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Sanki rekabet sezinliyorum. İnşallah yanlıştır.
  7. Osman Ç. İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    OSGb ler bu konuda fazla yardımcı olmuyolar sagolsunlar,işleri yogun heralde,yada bosuna bı ugras olarak gormekteler staj işini..
  8. semanurtokgöz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bende anlamıyorum ankarada ki kursiyer arkadaşlarımından çoğunluğu staj konusunda problem yaşıyo kursun da bu konuda bi çalışması yok gerçekten enteresan yani osgbler bizi rakip mi görüyolar ki acaba :)
  9. Ali İhsan Dönmez Hatay Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Hatay
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Bu gidişle bu işler ayaga düşecek gibi önene gelen belge almaya çalışıyor. Kurslar neden staş yeri bulmada yardım etsinlerki sırada bekleyen bir sürü uzman adayı varken. Biz kursumuzu verir paramızı alır gerisine bakmayız diyorlardır.